Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Aslan, Yay diğer burç yorumları

20 Mayıs’ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 20 Mayıs Perşembe günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

20 Mayıs 2021, Perşembe 07:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
20 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

20 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

KOÇ: Kendinize güveniyorsunuz. Girdiğiniz ortamlarda etkili konuşmalarınızla dikkat çekip çevrenizi etkileyeceksiniz. Özgür davranışlarınız yüzünden işler tehlikeye girebilir. Yanlış anlaşılmaktan korkmuyor gibisiniz.


20 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

20 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

BOĞA: Duygularınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Güçlü sezgilerinizi kullanarak yaşamın gizemli yanını araştırmak istiyorsunuz. Enerjiniz yüksek seyrediyor.


20 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

20 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

İKİZLER: İlginizi ilişkilere yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız.
20 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

20 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

YENGEÇ: Savaşçı Mars’ın burcunuzdaki konumu, gizli olaylara merakınızı artırıyor. Çevrenizde olup bitene karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları kafanızda fazla büyütmeden sonuçları beklemenizde yarar var.


20 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

20 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

ASLAN: Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Etrafınızdakileri yönlendirmekte önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin davranışlarına aldırmamalısınız.


20 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

20 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

BAŞAK: Para kazanmayı seviyor, gelen teklifleri hemen değerlendirmek istiyorsunuz. Bugün, sezgileriniz çok yüksek. Ay’ın bulunduğu konum, ruhunuzda fırtına yaratıyor ve dinginlik için savaş veriyorsunuz.


20 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

20 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

TERAZİ: Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki birçok olayı çözüyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel. Ama yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek.


20 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

20 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

AKREP: Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz ama bazı tereddütleriniz var. Çevrenizle fikir tartışmalarına açık bir gündesiniz. Düşüncelerinizi aktarırken kullandığınız yöntemler işe yarayacak.


20 MAYIS YAY BURCU YORUMU

20 MAYIS YAY BURCU YORUMU

YAY: Dostluk duygusunun sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özelliklerinize uygun işlerden zevk alıyor olabilirsiniz. Olumlu davranışlarınızın size kandıracağı artılar önemli.


20 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU

20 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU

OĞLAK: Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Akşam saatlerinde çevrenizle duygu alışverişinde bulunabilirsiniz.

20 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

20 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

KOVA: İçinizdeki savaşın size zarar vermesini istemiyorsanız duygusallığınızı denetleyin. Yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün değil. Çevreyle ilişkilerinizden beklediğiniz desteği görmek istiyorsunuz.


20 MAYIS BALIK BURCU YORUMU

BALIK: İdeallerinizi gerçekleştirmek için tüm donelere sahipsiniz. Aksilikler sizi üzmemeli. Bugün sevdiklerinizin bazı sorunlarıyla ilgilenmek zorundasınız. Bugün çevrenize yardım etmekten hoşlanacaksınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Camdaki Kız dizisiyle ilgili bomba gelişme