Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Aslan, Yay ve diğer burç yorumları

18 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 18 Kasım Perşembe günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

18 Kasım 2021, Perşembe 07:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çevrenizde size yardım edecek ve enerjisini sizin için kullanacak arkadaşlarınız var. Güzel konuşmalarla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışması ani aşkları da gündeme getirebilir. İskelet sisteminizi korumalısınız.


BOĞA: Fikirlerinizi kendinize saklamak istediğiniz için garip bir gizem içine girebilirsiniz. Kafaca anlaştığınız kişilerin daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimalinin olması sizi endişelendirmesin.


İKİZLER: Yaşadığınız bir ilişki varsa sonuca gitmeyin. Yakın çevrenizi testten geçirirken üzülecek ve gerçek dostlarınızla birlikte olmayı yeğleyeceksiniz. Eğlenceli ortamlar sizi bekliyor. Hazırlıklı olun.
YENGEÇ: Tavırlarınızda inatçılık gözleniyor. Çevrenizin yardımına ihtiyaç duyduğunuz halde, fazla gururla davranıyorsunuz. Emlak işleri ile ilgili değişimler gündeminizde olabilir. Bugün, özgüveniniz yüksek.


ASLAN: Enerjiniz çok güçlü. Orijinal olan her düşünce kafanızda fırtınalar yaratıyor. Bağımsızlık isteğinizi önleyemiyorsunuz. Cazibeniz dikkat çekiyor. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.


BAŞAK: İşinizle ilgili dayanışmada yanınızda olabilecek özel insanlara ihtiyacınız var. Aşk gezegeni Venüs, kombinasyon burcunuzda ilerliyor. Kafanızda birçok değişik fikirle yola çıkıp birçoğundan vazgeçebilirsiniz.


TERAZİ: Hayatınıza yeni insanlar girebilir ve çok değişik gruplardan iş teklifleri alabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişilerin aklından etkileneceksiniz. Bazı konuları arkadaşlarınızla daha çok paylaşmak isteyeceksiniz.


AKREP: Kariyerinizle ilgili sıkıntılı bir dönem. Mesleki konularda yapacağınız atılımlar havada kalabilir. Suskun bir havaya girecek ve düşüncelerinizi paylaşmak istemeyeceksiniz. Eski duygularınız ortaya çıkacak.


YAY: Yollarla ilgili beklentilerinizde duraksama olabilir. Duygularınızı saklama gereği duyacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Cesaretinizi asla kaybetmeyin.


OĞLAK: Maddi sorunlar nedeniyle kafanız allak bullak olabilir. Beklenmeyen harcamalara sinirlenmeyin. Parayla ilgili konuları erteleyin. Çözüm bekleyen ödemeleriniz için gerekli şartları oluşturun.KOVA: Düşüncelerinizi yeniden şekillendirin. Sakin olup hiçbir şeye kızmamalısınız. Acil durumlar için karşınızdaki kişilere de fazla yüklenmeyin. Değişim içinde olduğunuz için kendinizi herkese kapatabilirsiniz.


BALIK: Düşünceleriniz yoğunlaşmış durumda. Her şeyin altı yapısı incelemekten yorgun düşebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyi gereksiz bir kıskançlıkla bunaltabilirsiniz. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Orhan Gencebay hakkındaki iddialar doğru çıktı