Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Balık ve diğer burç yorumları

1 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 1 Kasım Pazartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

01 Kasım 2021, Pazartesi 07:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Beklentileriniz konusunda derin bir sorgulama içindesiniz. Çevrenizin sizden gizlediğini zannettiğiniz bazı konular kafanızda soru işareti oluşturabilir. Bugün kendinizi yargılama konusunda başarılısınız.


BOĞA: Duygusal konularda hayallerinizi mantıklı şekilde irdelemeniz gerektiğini biliyor, aşırıya kaçan kıskançlık duygularınızı bastırmayı beceremiyorsunuz. Sahiplenme duygunuz hatalara neden olabiliyor.


İKİZLER: Yaratıcılığınızı ortaya çıkaran her türlü donanıma sahipsiniz. Başarı uzak değil. İşinizle ilgili yeni yapılanmalara hazır olmalısınız. Yapacağınız her aktiviteye enerjinizi olumlu şekilde aktaracaksınız.
YENGEÇ: Aşkta kendinizi enerjik ve yeni işlere hazır hissediyorsunuz. Bugün, karşılaşacağınız kişilerin donanımlı yapılarından olumlu etkileneceksiniz. Kendinizi ispat etmenin tam zamanı. Biraz gayretli olmalısınız.


ASLAN: Ailenize bağlı olmanızdan dolayı, onların her problemi karşısında tedirgin olabiliyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız. Bugün isteklerinizin sınırını geniş tutmak isteyecek ve taviz vermeyeceksiniz.


BAŞAK: Bugün hissettiklerinize açıklama getirmiyor ve düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyorsunuz. Egonuzun güçlü olmasından dolayı etrafınızdaki konulara eleştirici bir gözle yaklaşacaksınız.


TERAZİ: Dengenizi bozmamak için pozitif düşündüğünüz konularda çevrenize taviz vermeyebilirsiniz. Özellikle tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var. Maddi konulara daha fazla ağırlık vermeniz gerekiyor.


AKREP: İlgilendiğiniz konuları yaratıcılığınızla süsleyebilir ve isteklerinizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Bugün, ilişkinize yükleyebileceğiniz büyük anlamlar var. Beklentilerinizin sınırını çizme konusunda zorlanabilirsiniz.


YAY: Bilinçaltınızdaki düşüncelerinizin sizi yönlendirmesine izin vermek için uygun bir gün. Gerçekleştirmeyi amaçladığınız birçok aktivite var ve dostların desteğini istiyorsunuz. Başarılı bir dönemdesiniz.


OĞLAK: Güçlü dostlarınızın olması sizi mutlu ediyor gibi görünse de zaman onlarla aranızda rekabet oluşmasına neden olacak. Derin araştırmalar gündeminizi meşgul edebilir. Sabırlı yönlerinizi kullanacaksınız.KOVA: Yalnızlığın siz sağladığı tek şey, derin düşünmenizi gerektirecek konularda yeni keşiflerde bulunmanız. Yakın hissettiğiniz kişilerin önemini bir kez daha kavrayacak, hedeflerinize çok daha sıkı sarılacaksınız.


BALIK: Güvendiğiniz kişilerle çalışmaktan büyük zevk alıyorsunuz. Bugün iç hesaplaşmalar gündeme gelebilir. Geçmiş tecrübelerinizi yaşama geçirme konusunda sezgilerinizi rahatlıkla kullanabileceksiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER EDHO neden bitti? Final mi yapıyor? Oktay Kaynarca'dan EDHO açıklaması!