Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Kova diğer burç yorumları

21 Ağustos'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 21 Ağustos Cumartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

21 Ağustos 2021, Cumartesi 07:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Keyifsiz bir gün diye düşünürken öğleye doğru neşeniz yerine gelecek. Çözülmesi gereken problemlerinizi kafanızda yeniden düzenleyeceksiniz. Yeni planlarınızı çok seveceksiniz. Olayları dağıtmamaya çalışın.


BOĞA: Ortak girişimciliğinizin iyi bir yapılanma getirmesi için tüm donelere sahipsiniz. Kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla kendinizi girdiğiniz ortama kabul ettirmeyi biliyorsunuz. Mantığınız güçlü.


İKİZLER: Görüşeceğiniz kişilerin samimiyeti konusunda dikkatli olmalı ve özel duyguları kendinize saklamalısınız. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden sorumluluk bekleyenler olacak.
YENGEÇ: Kendinizi ifade etme konusunda istediğiniz performansı göstereceksiniz. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gün. Uzun vadeli işlerde sizi başarısız gibi gösterenler aslında bilerek göz ardı ediyorlar.


ASLAN: Bazı konuları kendinize göre gizleme gereği duyacaksınız. Kuşkularınızı ilişkilerinize yanlış yansıtabilirsiniz. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin yaratıcılığından olumlu etkilenebilirsiniz. Fazla abartmayın.


BAŞAK: Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Aile ve sevdiklerinizle birlikte olmayı arzuladığınız bir gün. Gireceğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz.


TERAZİ: Sıkıntıları paylaşmaktan hoşlanmıyor ve bazen kısır döngü yaşıyorsunuz. Kendinizi sürekli güçlü gösterme savaşı vermeyin. Yakınlarınızın da bulunacağı ortamlarda değişik paylaşımlar içinde olacaksınız.


AKREP: Çevrenizde duygusal konulara uzak gibi görünmeniz farklı yorumlara neden oluyor. Ay’ın konumu, mesleki çalışmalarınıza derin bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı gösteriyor.


YAY: Bugün enerjik ve yaratıcılığınızın körükleneceği bir gün. Fiziksel özelliklerinizi ve olumlu yönlerinizi ortaya koyacaksınız. Kendinizi çok verimli hissediyorsunuz. Aktiviteler gündemde olacak.


OĞLAK: Çalışma sisteminiz mükemmel ilerliyor. Bugün görüşeceğiniz kişilerin üstün nitelikli olmasına dikkat ediyorsunuz. Bağlarınızı güçlü tutma eğilimindesiniz. Planlı hareket ettiğinizde istediğinizi yapacaksınız.KOVA: Olumlu günlerden birinde oluşunuz size güçlü bir motivasyon kazandırıyor. Anlaşma yaparken aceleye getirmemeli, her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz. Dikkat dağılmasına izin vermeyin.


BALIK: İlişkilerinizde yoğunluk yaşamanıza neden olan gizemli olaylara ilgi duyacaksınız. Birtakım şeylerin sizden saklandığını hissedecek ama sakinliğinizi koruyacaksınız. Yollarla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eski kraliçe Buse İskenderoğlu plaja damga vurdu