Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Kova ve diğer burç yorumları

20 Ekim'de para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 20 Ekim Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

20 Ekim 2021, Çarşamba 07:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Duygularınızda karamsarlık söz konusu. Yollarla ilgili beklentilerinizin size kazandıracağı sürprize hazırlıklı olmalısınız. Bugün, kararlarınızda istemediğiniz değişimler olabilir. Önlemlerinizi şimdiden almalısınız.


BOĞA: İşinizle ilgili sorumluluklarınızda titiz davranıyorsunuz. Hata yapmaktan çekiniyor ve düşüncelerinizi toparlamak konusunda sorun yaşamak istemiyorsunuz. Hırslı yapınız ve sezgileriniz çok güçlenebilir.


İKİZLER: Ortaklıklar konusunda cesur davranmamalı ve işinizi belli ölçüde götürmelisiniz. Başlangıç yapmak için gerekli enerjiye sahip olmanıza rağmen araştırmacı yönünüz bazı girişimlerinizi yavaşlatacak.
YENGEÇ: Duygular ve istekler arasında farklı bir değişim söz konusu. İnatçılığınızı kullanmak için uygun bir gün değil. Size uygun aktivitelerin bulunduğu ortamlarda kişiliğinizi korursanız çekiciliğiniz etkili olacak.


ASLAN: Duygularınızda sabit davrandığınız zaman çekimser davranıyorsunuz. Yollarla ilgili kazançlar gündeme gelebilir. Kuşkucu yönlerinizi törpüleyin. Çevrenize dikkatlice şans vermenin tam zamanı.


BAŞAK: İlişkilerinizde geleneksel davranmaktan hoşlanmadığınız bir gün. İsteklerinizle ilgili bazı sorunlarla tek başına mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. İnatçılığınız yüzünden kaybetmeye adaysınız.


TERAZİ: Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınız pozitif geliştiği zaman enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Bugün, birçok işin sizi yoracağını bile bile yapmaya soyunacaksınız.


AKREP: Aktif bir dönem yaşıyorsunuz. Maddi konuda hızlı hareket ediyorsunuz. Düşünmeden yaptığınız hareketlerin sonucu sizi üzmesin. Girişimci yapınız nedeniyle yenilikler ilginizi çekiyor. Beklenenden daha cesaretli davranacaksınız.


YAY: Olayların arkasında farklı nedenler ararken bulunduğunuz noktadan çok uzaklaşıyorsunuz. Takıntılarınız sizi zorlamanın ötesinde yanlış kararlar almanıza neden oluyor. Bazı görüşmeleriniz olumlu sonuç verecek.


OĞLAK: Maddi konularda kendinizi güvenli hissetmek için yaptığınız her türlü çalışma karşılıksız kalmayacak. Yapacağınız her işte özgürce hareket etmek istiyorsunuz. Diş ve kemik kontrollerinizi ihmal etmeyin.KOVA: Zihinsel olarak bulunduğunuz ortamdan farklı yerlerde olduğunuz için, sizi tenkit edenlerin sayısı hayli fazla. Bugün özel arkadaşlarınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacak ve durum değerlendirmesi yapacaksınız.


BALIK: Maddi durumunuz sizi yeni bir çalışma alanına yönlendirecek. Bugün sevdiklerinizle sohbetler yapabilir ve aranızdaki birlik ve beraberliği güçlendirebilirsiniz. Çevreyle paylaşımlarınız mükemmel.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz davası devam ediyor! Kan donduran ifadeler: Kıyafeti göğsüne kadar kan içindeydi