Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Boğa, Aslan ve diğer burç yorumları

17 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 17 Kasım Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

17 Kasım 2021, Çarşamba 07:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sıra dışı arkadaşlarınızın yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz.

BOĞA: Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz.

İKİZLER: Yaratıcılıkta rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Varsayımlar üzerine düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz. Araştırdığınız konuların yarardan çok zararı olabilir.

YENGEÇ: Gücünüzün üzerinde verim göstereceğiniz bir gün. Duygularınızı ortaya koyacağınız iş sizi bekliyor. Ay, kombinasyon burcunuzda ilerlerken, birçok aktivite içinde olacaksınız. Emin olarak ilerliyorsunuz.

ASLAN: Bugün hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacak. İsteklerinizdeki artış sizi yorabilir. Çevrenize güvenmek yerine onları sınamalısınız.

BAŞAK: Bugünlerde düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Birçok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. Sezgilerinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek birçok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız.

TERAZİ: İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. İş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek kendinizi verimli hissedeceksiniz. Bugünlerde seyahatler gündeme gelecek.

AKREP: Yalnız kaldığınızda daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize olumlu yansıyor. Karamsar olmamalısınız.

YAY: İletişim konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Duygusal konulara kafanızı takarak aktivitenizin hızını düşürmeyin. Düşüncelerinizi süsleyerek ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

OĞLAK: İşinizle ilgili açılıma ihtiyacınız var. Ama düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirmekte kararsızlık yaşayabilirsiniz. Toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Egolarınız yüksek.

KOVA: Kendinizi ve özgürlüğünüzü sorgulayarak adımlarınızı sağlam atmaktan yanasınız. Araştırmalarınızı derinleştirerek düşünmediğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç istediğiniz gibi olacak.

BALIK: Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Maddi menfaatlerinizi korumak zorundasınız. Bugün hırslarınızı ön plana çıkaracaksınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Yaşar, Alişan'ı kızdırdı