Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Yengeç, Balık diğer burç yorumları

25Mayıs’ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 25 Mayıs Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

25 Mayıs 2021, Salı 07:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
25 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

25 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

KOÇ: Sosyal ilişkilerde duygusal ihtiyaçlarınız var. Ortak çalışma yaptığınız arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Çevrenizin kalabalık olmasına canınız sıkılabilir.


25 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

25 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

BOĞA: Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Bilinçaltınızda takıntı halinde bulunan ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız. Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız.


25 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

25 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

İKİZLER: Entelektüel konularda kendinizi aktif ve başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.
25 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

25 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

YENGEÇ: Ön yargısız yaklaşımınız karşınızdaki kişileri olumlu etkiliyor. Her şeyin olumlu gitmesi en büyük arzunuz. Yaşama pratik şekilde bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız. Yeterli cesarete sahipsiniz.


25 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

25 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

ASLAN: Özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Çalışmalarınızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için gereken bağlantıları kuruyorsunuz.


25 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

25 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

BAŞAK: Akılcılığa her zaman çok önem veren biri olarak duygularınız her zamankinden yoğun olacak. Dostlarınızın fikirlerine ilgisiz kalabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteyeceksiniz.


25 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

25 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

TERAZİ: Deneyim ve testlerden geçiyorsunuz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün. Ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir.


25 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

25 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

AKREP: Yaşam kalitenizi artıracak projeler peşindesiniz. Birlikte yaşadığınız kişileri duygusal anlamda zorlayabilir. Küçük nedenlere dayalı sorunları büyütebilirsiniz. Onlar ikna atmak için olağanüstü bir çaba sarf edeceksiniz.


25 MAYIS YAY BURCU YORUMU

25 MAYIS YAY BURCU YORUMU

YAY: Baskı altında tuttuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyecek ve ilişkilerinizi kişiselleştirecek davranışları tercih edeceksiniz. Özel çabalarınız çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.


25 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU

OĞLAK: Çevrenizde duygusal konulara uzak gibi görünmeniz farklı yorumlara neden oluyor. Mesleki çalışmalarınıza derin bir bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı herkes biliyor.25 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

25 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

KOVA: İşinizi yaparken, duygusallıktan uzak durmanızda yarar var. İyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi ses getirecek. Dostlarınız sizden haber bekliyor. Uzun süredir özlediğiniz eski ortamları yeniden canlandırabilirsiniz.


25 MAYIS YAY BURCU YORUMU

25 MAYIS YAY BURCU YORUMU

BALIK: Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir gün. İlişkilerinizde kalıcı duygular ararken yaşam standardınızı yükseltecek ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Her şeyin değiştiğinin farkındasınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nükhet Duru'yu şaşırtan Kadir İnanır sorusu