Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Yengeç, Balık ve diğer burç yorumları

6 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 6 Kasım Cumartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

06 Kasım 2021, Cumartesi 07:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Çevrenizle duygu alışverişi içindesiniz. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın zamanı.


BOĞA: Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Hızlı düşünüp acele karar vermeniz gerekebilir. Her anlamda güçlü ve güzel bir gündesiniz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.


İKİZLER: Çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Hiç kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz. İnandığınız konularda başarınızı katlıyorsunuz. Planlarınızı aktif şekilde uygulayacaksınız.


YENGEÇ: Partnerinizin duygularına değer vermeli ve olayları onun açısından değerlendirmelisiniz. Çekiciliğinizi çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz. Evinizle ilgili değişim yapabilirsiniz


ASLAN: Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzun farkındasınız. Olayları fazla derin algıladığınız için değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Sezgilerinizin yüksek olması bazılarını rahatsız edecek.

BAŞAK: Paylaşma duygunuzun yoğun olduğu günlerde çelişkiler içinde olabilirsiniz. İletişimde doğru zamanı beklemelisiniz. Sosyal hayatınızda arkadaşlarınızın sunacağı tekliflere kayıtsız kalamayacağınız bir gün.


TERAZİ: Yoğun iş temponuz sayesinde birçok başarı size gelecek. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Kendinizi odaklanmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı yakın davranacaksınız.


AKREP: Ay burcunuzda ilerlerken duygusal tarafınız atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Çevreye ilişkilerde içten ve samimi davranıyorsunuz. Arkadaşlık bağlarınızı ön plana çıkaracaksınız.


YAY: İşbirliğini sevmeniz çevrenizin çoğalmasına neden oluyor. Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel odaklıyor, başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündemde.


OĞLAK: Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Hevesinizin geçmesi, her işinizi yarım bırakmanıza sebep oluyor. Bugün sizi epey şaşırtan durumlar söz konusu olacak.KOVA: Kendi doğrularınıza inandığınız konularda iş başarınız artıyor. Bugün, iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze edin. Hiç kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz.


BALIK: Olaylara mantıklı bir yorum getirerek çevrenize örnek olacaksınız. Karşı cinsle ilişkilerde temkinli davranmaya yönelik davranışları benimsiyorsunuz. Bu durum kafa karıştırıyor, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Umut Evirgen'den Serenay Sarıkaya açıklaması