Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı, Koç, Yengeç, Terazi ve diğer burçlar...

Para, aşk, aile, sağlık, kariyer burcunuzu neler bekliyor? Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol, günlük burç yorumlarını sizler için yazdı... 22 Nisan Perşembe günü Aslan, Başak, burç yorumları0, Akrep, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, burç yorumları3, burç yorumları4, burç yorumları1 ve burç yorumları2 burçlarını neler bekliyor. İşte 22 Nisan 2021 tarihli günlük burç yorumları...

22 Nisan 2021, Perşembe 07:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Kendinizi bitkin hissetmeniz için sebep yok. Sadece sorumluluk duygunuzun artması sizi zorluyor. Yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız. Denetleme ve diretme özelliğiniz yüzünden karşınızdaki kişileri kırıyorsunuz.


BOĞA: Sevdiğiniz kişi ile zıtlaştığınız için zor anlar yaşıyorsunuz. Bugün, iletişim gezegeni Merkür ve aşk gezegeni Venüs burcunuzda ilerleyip size şans veriyor. İdeallerinizi destekleyecek kişilerle görüşüyorsunuz.


İKİZLER: Duygularınızı anlatmakta yetersiz kalıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi sizinle tartışmak istemese de sitem etmeden yapamıyor. Karşılıklı anlaşmaya ihtiyacınız var. Hareketi seviyorsunuz. Fırsatları zekice değerlendirmelisiniz.YENGEÇ: Güvensizliğinizi yendiğinizde daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışın. Kendi bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendisini ifade etmesine izin vermiyorsunuz.


ASLAN: Kendi düzenini seven biri olarak baskıya gelemiyorsunuz. Paslaşarak çalıştığınızda başarılı oluyorsunuz. Aşk sadece ben duygusu değildir. Oysa siz her şeyi kendi doğrularınıza göre yorumluyorsunuz.


BAŞAK: Duygularınızla yaşadığınızda sizi anlamak öyle zor ki. Alınganlık gösterip çevrenizi kırabilirsiniz. Yalnız kaldığınız zaman olayları gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Eski hataları artık tekrarlamamalısınız.


TERAZİ: İşyerinde anlaşılmamakla suçlanıyorsunuz. Düşünmeden konuşmak başınıza iş açıyor. Paylaşım konusunda cimri davranıyor ve işinizi kimseye emanet edemiyorsunuz. Çevrenize güvenmeyi öğrenin.


AKREP: Siz sadece kendi fikirlerinize aşıksınız. Mantıklı görünseniz bile en son sözü söylemekte ısrarcısınız. İş yaşantınızda kendinize güvenmeniz sizi başarıya götüren etkenlerden biri. Farklı olmak güzel bir şey.


YAY: Yeni projelerin gündemde olacağı bir gün. Kafanızdaki konuları çok düşünmeyin. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken temkinli davranın. Sonra geri dönüşünüz zor oluyor. Bünyeniz her an sorun çıkarabilir.


OĞLAK: İş konusunda çeşitli düşüncelere ihtiyaç duyabilirsiniz. İletişim içinde olacağınız kişiyi doğru seçin. Olayları içinizde biriktirerek kendinize zarar veriyorsunuz. İsteseniz de kırgınlıkları unutmayı bilmiyorsunuz.
KOVA: İşinizdeki sorunlar size zor anlar yaşatıyor. Onları istediğiniz potaya her an çekebilirsiniz. Yeni yerler ve kişiler gördüğünüz zaman kendinizi özgür hissediyorsunuz. Artık felsefenizi değiştirmelisiniz.


BALIK: Sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacınız olduğu halde ilişkilerde umursamaz davranıyorsunuz. Duygusal konularda yaşayacağınız acılardan korkup geriye çekiliyorsunuz. Sinir sisteminizin hassas olduğunu unutmayın.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları: 20 Nisan Salı Aslan, Terazi, Balık ve diğer burç yorumları