Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Kova, Aslan, Koç ve diğer burç yorumları

23 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 23 Kasım Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

23 Kasım 2021, Salı 07:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Planladığınız işlerinizi kendi tarzınıza göre uygulayacaksınız. Yüksek idealler peşindesiniz ve ihtiyacınız olan motivasyon sadece kendi gücünüzde saklı.

BOĞA: Bilimsel konulara ilginizin yoğun olduğu bir gün olmasına rağmen işinizle ilgili geniş bir araştırma içinde olacaksınız. Partnerinizin şartlarını kendi isteklerinizle birleştirebilir ve birlikte ortak çalışma yapabilirsiniz.

İKİZLER: Özgürlüğünüz konusunda kimseye taviz vermek istemiyor olabilirsiniz. Bugün partnerinizin tavırlarından yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Ona olan duygularınızda farklı detaylar ortaya çıkacak.

YENGEÇ: Birlikte çalıştığınız kişilerin yaratıcı fikirlerinden etkilenmemeniz mümkün değil. Onlarla proje üretme yoluna gidebilirsiniz. Geleneksel yapınızı zorlayacak olaylardan uzak kalmaya çalışıyorsunuz.

ASLAN: Duygusal yaşantınızda hareketlenme var. Bulunduğunuz ortamlarda duygusal etkilenmeler yaşamanız mümkün. Yeni tanışacağınız kişilerle farklı bir elektrik var. Egonuzun yüksek olduğu bir gün.

BAŞAK: Davranışlarınızın ön planda olmasını istiyorsunuz ve ailenizin sizi yönlendirmesine tepkili olabilirsiniz. Kazançlarınız konusunda tereddütleriniz var. Bugün, çevrenizi kolayca etkileyeceksiniz.

TERAZİ: Çekiciliğinizi hissedeceğiniz ortamlara gireceksiniz. İletişim konularının gündem kazanması sonucunda bazı iş bağlantıları yapacaksınız. Üstün nitelikli kişilerin fikirlerine ihtiyacınız olacak.

AKREP: Bugün para harcama konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. İdealleriniz uğruna birtakım harcamalar peşinde olacaksınız. Alışveriş yapma isteğiniz yüzünden istemediğiniz borçların altına gireme riskiniz var. Dikkat edin.

YAY: Duygusal konularla ilgili gelişmeler söz konusu. Partnerinizle birlikte ortak motivasyon çalışmaları içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabasındasınız. Bu da rekabet oluşturuyor.

OĞLAK: Duygusal konularda kendinizi daha özgür hissetmek isteseniz bile, geleneksel yapınızı zorluyorsunuz. İletişim konusunda engelleme yaşayacaksınız. İdeallerinizin ön planda olacağı bir gün.

KOVA: Sıra dışı fikir ve ilginç arkadaşlıkların gündem kazanması söz konusu. Yaşamınıza farklı boyut getirmek istiyor ve çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştırmayı planlıyor, problemlere çözüm getiriyorsunuz.

BALIK: Duygusal konuların sizi etkilemesine izin verdiğiniz müddetçe herkesin sorunları yükleneceksiniz. Bugün dostlarınızın sizden bekledikleri destekleri imkanlarınız dahilinde vermek isteyebilirsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Dermancıoğlu'ndan samimi yanıt