Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Oğlak, Boğa, Aslan ve diğer burç yorumları

21 Temmuz'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 21 Temmuz Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

21 Temmuz 2021, Çarşamba 07:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Aktif yönleriniz takdir edilecek ve toplumsal hayatınız canlanacak. Birçok aktivite gerektiren olaylarla ön plan çıkacaksınız. Sizinle aynı görüşü paylaşan arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız.

BOĞA: Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu. İyi bir planlamaya ihtiyacınız var. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir gün. Bütçenizi yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın.

İKİZLER: Kazançlarınızı artıracak bir hazırlık içindesiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için yeterli nedeniniz var. Dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmalarıyla enerjiniz olumlu yönde etkilenecek.

YENGEÇ: Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman sosyal hayatınız daha da hareketleniyor. Paylaşımcı olacağınız bir gün. Mesleğinizi kendinize göre yapmak, fikirlerinizin önemini ispat etmek istiyorsunuz.

ASLAN: Kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili kararlar almalısınız. Aşk hayatınızın size yaşattığı sorunları gurur meselesi yapabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabileceğiniz bir dönem.

BAŞAK: Taviz vermek istemediğiniz konular sizin için daha sonra önemli olacak. Bugünlerde yollarla ilgili bazı detaylar sizi meşgul edecek. Egonuzu ifade edemediğiniz zaman huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz, dikkat edin.

TERAZİ: Bugün sabırsız ama kendinize güvenen tavırlarınızla başarılı olacaksınız. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarınızın olumlu destekleri sayesinde birçok problemin üstesinden kolayca gelebileceksiniz.

AKREP: Sosyal hayatta canlanma söz konusu. Düşüncelerinizi herkesten gizlemek istiyorsunuz. Bazı olayları takibe alıp sessiz kalmak isteyebilirsiniz. Radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz bir gün geçirebilirsiniz.

YAY: Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zamanın önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız. Partnerinizle işbirliği içinde olmanız kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacak.

OĞLAK: Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz.

KOVA: Geçmişe teslim olmamalısınız. Gücünüzü artıracağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var ve içinizdeki savaşı büyütmemeye çalışın.

BALIK: Kaygıları bir kenara bırakın ve başaracağınız işlerden kaçmayın. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için gelecek iş tekliflerine hazırlıklı olun. Seçici davranıyor ve fazla direnç gösteriyorsunuz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Cündübeyoğlu'dan 46'lık pozlar