Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Terazi, Akrep, Yay ve diğer burç yorumları

14 Eylül'de para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 14 Eylül Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

14 Eylül 2021, Salı 07:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Jest yapmayı seviyor ve bundan gururlanıyorsunuz. Çevreniz, bu huyunuzu bildiğinden sizden bir şeyler bekliyor. Özellikle iş sorunları olanlar sürekli kapınızı aşındırıyor. Olaylara geniş açıdan bakmalısınız.

BOĞA: Doğuştan çekiciliğe sahip biri olmanız çevrenizin kalabalık olmasına neden oluyor. Sevdiğiniz kişi bu konuda çok rahatsız. Sadece ona ait olmanızı istiyor. Sosyal ilişkilerdeki rahatlığınızı kabul edemiyor.

İKİZLER: İşinizde düzen ve disiplinden yanasınız. Programlı yaşayınca kendinizi verimli hissediyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınız da sizinle aynı fikirde. Yapmanız gereken tek şey uykuya dikkat etmek.

YENGEÇ: İdealist ilişkileri seviyorsunuz. Yaşamı uzaklarda değil yanı başınızda arayanlardansınız. Sevdiğiniz kişi tam size göre. Fakat, o sevginizi ispatlamanızı bekliyor. Olaya önce açıklık getirmelisiniz.

ASLAN: İdealler peşinde koşmayı seviyorsunuz. Yetersiz kaldığınızda çevreyi suçlayabiliyorsunuz. Güvensizliğinizi yenmek zorundasınız. Öğrenmeniz gereken en önemli şey, insanlara olumlu yaklaşmak olmalı.

BAŞAK: Karşı cinsle olan problemleriniz bitmiyor. Kendinizi haklı görseniz de, onunla olan ilişkinizde empati yeteneğinizi biraz geliştirmelisiniz. O sizin tarafınızdan daha güçlü duygularla anlaşılmak istiyor.

TERAZİ: Disiplinli ve güçlüsünüz. Yeniliklere açık değilsiniz. İdealist yapınız engel tanımıyor. Kendinizi rahatlatmayı bir türlü beceremiyorsunuz ve bu yüzden sinirli bir ifadeyle dolaşmanız çevrenizde yanlış anlaşılıyor.

AKREP: Hızlı düşünmek sizin için önemli. İlişkileriniz bu yönde gelişsin istiyorsunuz. Karşınızdaki kişinin en az sizin kadar derin düşünmesi her zaman mümkün değil. Anlayış göstermelisiniz.

YAY: Çekici fikirlerinizi daima kendinize saklayın. Dışa dönük ve ilginç bir yapınız var. Ürettiğiniz düşüncelere karşı çıktıkları zaman son derece rahatsız oluyorsunuz. Çevrenize karşı daha anlayışlı olmalısınız.

OĞLAK: İşlerin nasıl yapıldığı değil, nasıl yapılacağı önemli. Siz, makine düzenini seven birisiniz. Olayları planlayarak yürütmeyi seviyorsunuz. Mantığınızla hareket ettiğiniz için problem çıkmıyor.

KOVA: Statü konusunda ısrarcı davranıyor, çıkan fırsatları görmüyorsunuz. Eski alışkanlıklarınızı artık atmalısınız. Yeni işle birlikte gelen yeni imkanları sonradan beğeneceksiniz. Çekimserliği bırakın artık.

BALIK: İşiniz ve mutluluğunuz birbirine bağlı. Maddi olanaklarınız yetersiz kaldığı zaman öfkeli oluyor ve sevdiğinize de surat asıyorsunuz. Aslında o bunu hak etmiyor. Yanlış yaptığınızın farkında mısınız? Toparlanmalısınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Yener mini taytıyla sahneye çıktı