Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Akrep, Balık diğer burç yorumları

31 Mayıs’ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 31 Mayıs Pazartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

31 Mayıs 2021, Pazartesi 07:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
31 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

31 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

KOÇ: Maddi konularda istekleriniz hiç bitmiyor. Bugün satın almayı düşündüğünüz şeylere sınır koyup bütçenizi dengelemelisiniz. Kardeşlerle ilgili konular ve ilginçlikler gündeme gelecek.


31 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

31 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

BOĞA: Bugün, kafanızda şekillendirdiğiniz çalışmaların ön aşamasını hazırlayacaksınız. Sadece kendinize güvenmek istiyorsunuz. Aşk gezegeni Venüs karşıt evinizde ilerlerken özel zevkler söz konusu olabilir.


31 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

31 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

İKİZLER: Bugün kendinizi öne çıkaracağınız ortamlarda bulunacak ve çevrenizde kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacak konuşmalar yapacaksınız. Takıntılı yönlerinizin sizi olumlu yönlendirdiğini biliyorsunuz.
31 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

31 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

YENGEÇ: Bugün yakınlarınızın size ihtiyacı olacak ve onlara yardım edeceksiniz. Mesleki çalışmalarınıza hız kazandırmak isteseniz de gerekli donanımı sağlamak için üstlerinizden fikir almanız gerekiyor.


31 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

31 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

ASLAN: Bilinçaltınız yoğun. Düşünce yumağı içindesiniz ve gizli planlarınızın varlığı sizi başkalarına göre daha karizmatik ve ilginç yapıyor. Çevrenizdekilerin istekleri karşısında üzülüyorsanız bu konulardan uzak durun.


31 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

31 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

BAŞAK: Karşıt Neptün’den olumlu etkiler alıyorsunuz. Uzun yollarda sizi bekleyen dostlarınızdan beklediğiniz haberleri alacaksınız. Siz, ideallerinize uygun kişilerle çalışmalısınız. Başarı konusunda güçlük çekmeyeceksiniz.


31 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

31 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

TERAZİ: Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları gözden geçirmeden karar almamanız başarınızı güçlendiriyor. Beklediğiniz haberlerde sürpriz gelişmelerle karşı karşıya kalacaksınız.


31 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

31 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

AKREP: Duygusal davranmak istemediğiniz halde her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde baskıcı davrananlar olacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Planlarınızı gözden geçirmelisiniz.


31 MAYIS YAY BURCU YORUMU

31 MAYIS YAY BURCU YORUMU

YAY: Güçlü ilişkileri seviyorsunuz. Sezgileriniz sayesinde başarıyı hızla yakalayacaksınız. Mesleki konularda istediğiniz her türlü şartı karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Doğrularınızdan taviz vermemelisiniz.


31 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU

OĞLAK: Disiplinli hareket etmek istiyorsanız bazı kuralları koymalı ve ne pahasına olursa olsun, aşmamaya çalışmalısınız. Bugün rutin işlerinizde fazla detaycı davranacak ve çevrenizde değişim rüzgarları estireceksiniz.31 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

31 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

KOVA: Alışkın olmadığınız bir durum söz konusu. Bugün harcamalar konusunda planlı olmalısınız. Bazıları için olağan olan bu durum size ters ve sıkıcı gelecek. İnatçı ve mantıklı yönlerinizi ortaya çıkaracak.


31 MAYIS BALIK BURCU YORUMU

31 MAYIS BALIK BURCU YORUMU

BALIK: Mesleki konularda başarıyla yan yana gidiyorsunuz. İsteklerinizi karşı tarafa yansıtırken doğru kararlar peşindesiniz ve sonradan sizi zor durumda bırakacak işler yapmak istemiyorsunuz. Bencillikle suçlanabilirsiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslıhan Doğan aşka geldi