Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Akrep, Balık diğer burç yorumları

12 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 12 Haziran Cumartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

12 Haziran 2021, Cumartesi 07:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir ve eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Başarma isteği ile hareket etmeyi amaç edindiğiniz için şans kapılarınız açık.


BOĞA: Takıntılı biri değilsiniz. Bugün, çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerinin düşüklüğünden olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılamadan edemiyorsunuz.


İKİZLER: Kısa yolları kapsayan haberlerin sizin isteğiniz dışında gelişeceğinden emin olabilirsiniz. Erkek kardeş ya da babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor. Arkadaşlarınızla iş birliği yapmanız sizi olumlu etkileyecek.
YENGEÇ: Çevrenizdekileri olumlu etkiliyorsunuz. Katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için paylaşıma açık bir gün.


ASLAN: Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli olmaları sizin için çok önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor. Hayallerinize epey yaklaşacağınız bir gün.


BAŞAK: Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Hırslı ortamlarda bulunmak istemiyor ve kesin çözümler elde ediyorsunuz.


TERAZİ: Güçlü planların kişisi olmanız rağmen fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden tepki alıyorsunuz. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için sizin desteğe ihtiyacınız yok. Çalışmalarınız olumlu ilerliyor.


AKREP: Disiplin size yakışıyor. Finans konularının gündem kazanmasıyla sert planlar yapıyorsunuz. Değişim için uygun bir gün. Düşüncelerinizi kimseyle paylaşmak istememekle isabetli davranıyorsunuz.


YAY: Enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü isteklerin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeli, geleneksel kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Biraz daha sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.


OĞLAK: Yöneticilik konusunda çevreniz ders verecek davranışlar sergilemeniz kendinizi iyi hissettiriyor. Bugün güven duygusuna ve onaya ihtiyacınız var. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmeniz zaman alacak.KOVA: Görüşeceğiniz kişilerin toplumsal başarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Gerekli kişileri bulup kaliteyi sağlayacaksınız. Seyahatler söz konusu.


BALIK: Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün ve çabalarınızı çevre faktörlerle birleştirmeyi biliyorsunuz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cansu Tosun doğum kilolarından kurtuldu