Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Aslan, Başak ve diğer burç yorumları

3 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 3 Kasım Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

03 Kasım 2021, Çarşamba 07:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sizinle yarışmak imkansız gibi. Pratik bir zekanız var. Bazılarının uzun sürede yaptığı işleri kısa sürede tamamlayarak herkesin dikkatini çekiyorsunuz. Çılgın fikirlerle çevrenizin karşısına çıkıyorsunuz.

BOĞA: Duygusal konulara ailenizin karışması hoş olmuyor. Onların fikrini almak için danıştığınız konular başınıza iş açabilir. Karşıt tarafın olayları büyüterek gereksiz bir şekilde başınızı ağrıtmasını istemiyorsunuz.

İKİZLER: Sevdikleriniz için para harcamaktan çekinmediğiniz için bugün, beklenmeyen hesaplar canınızı sıkabilir. Partnerinizin teklifine sıcak bakmalı ve olayları değerlendirerek fikrinizi ona söylemelisiniz.

YENGEÇ: Maddi konularda fazla beklenti içine girdiniz. Sakin ve hümanist yapınıza bir şeyler oldu. En çılgın fikirler sizden çıkıyor. Tenkit edilmeye fırsat bırakmadan, kendinizden şikayet ediyorsunuz.

ASLAN: Sosyal ilişkilerinizin sizde yarattığı güven duygusuyla hareket ediyorsunuz. Görüşmek istediğiniz dostlarınızı bir araya getirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ilginç fikirler geliştireceksiniz.

BAŞAK: Enerjinizi, sosyal yapınızla birleştireceksiniz. yoğun duygular içindesiniz. Yapmanız gereken çok şey var ama siz kafanızdaki küçük olaylarla potansiyelinizi istemeden kısıtlıyorsunuz.

TERAZİ: Bazı faktörleri lehinize çeviren sistemli bir karakteriniz var. Birlikte çalıştığınız kişilerin size katkılarını inkar edemezsiniz. Sizin için zaman önemli. İsteklerinizi gerçekleştirmek için aceleci davranıyorsunuz.

AKREP: Çevrenizin etkisi altında kaldığınız için küçük yanılmalar her zaman mümkün. İkili ilişkilerinizi yanlış temeller üzerinde geliştiriyorsunuz. Fikir ayrılıkları nedeniyle çevrenizle tartışmalar yaşayabilirsiniz.

YAY: Sosyal yaşantınızla göz önünde olacaksınız. Aşk gezegeni Venüs size cazip bir hava kazandırıyor. Ayrıca çılgın düşünceler içinde olmanıza neden oluyor. Karşınızdaki kişinin duygusal yönleri ilginizi çekebilir.

OĞLAK: Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak size önemli aşama kaydettirecek ve kafanızdaki karışıklara çözüm bulacaksınız. Bugün cesaretli yapınızı ortaya koyarken yeniliklerden korkmamayı öğrenmelisiniz.

KOVA: Yeni planlar için desteklere ihtiyacınız olabilir. Yapmayı istediğiniz işler konusunda ince detaylar çok önemli. Konuyla ilgili tecrübesi olan eski ve güçlü dostlarınızın fikrini almadan adım atmayın.

BALIK: Baskıcı duyguları sevmediğiniz halde sert fikirlerinizi ortaya koymaktan çekinmiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişiler size karşı muhalif hareket edebilirler. Davranışlarınız bazı kişilerin hoşuna gitmiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Semra Dinçer'in tabutunun neden açık olduğu belli oldu