Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Başak, Akrep ve diğer burç yorumları

11 Mayıs’ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 11 Mayıs Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

11 Mayıs 2021, Salı 07:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
11 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

11 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

İnandırma kabiliyetiniz artıyor. Karşıt fikirde olan kişilere sabır ve güç göstermeniz çok önemli. Sizi aşan durumlarda bile olaylara çok çabuk hakim olmanız, çevrenizde fark yaratıyor ve bunun farkındasınız.


11 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

11 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

 İmkansız gibi gelen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecek. Aile ilişkilerinin önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.


11 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

11 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

Enerji yüksekliği, motivasyonunuzu artırıyor. Aile büyüklerinizin tavsiyelerine karşı çıkarken kendi düşüncelerinizi uygulama konusunda ısrarcı olacaksınız. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz.
11 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

11 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

Kincilik yönünüz ortaya çıkabilir. Geçmişte yapılan yanlış bir davranış içinizdeki öfkeyi tetikleyebilir. intikam duygular› içinde karşınızdaki kişiye iğneleyici bir şekilde dersini vermek isteyebilirsiniz.


11 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

11 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

 Mal varlığınızı artıracak radikal isteklerinizi yerine getirmek isteyeceksiniz. İsteklerinizi başarmakta kararlısınız. iş arkadaşlarınıza zaman ayırmalı, beklentilerine karşı ilgili olmalısınız.


11 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

11 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

 Sizi meşgul edip masraf yapmanıza neden olacak o kadar çok şey buluyorsunuz ki, sizi takip etmek zorlaşacak. Bugün özellikle farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor ama duruma hakim oluyorsunuz.


11 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

11 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

 Şimdiye kadar kişiliğinizi öne çıkaracak işler denemediniz. Cesur kararlar vermenin zaman› geldiğini sezgilerinizle hissedeceksiniz. Bugün yapmanız gereken işlerinizi bir an önce toparlamalısınız.


11 MAYIS  AKREP BURCU YORUMU

11 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

 Kendinize güveniyor ve başlattığınız işte kararlı adımlar atıyorsunuz. Paylaşımcı yapınızdan dolay› çevrenizdekilerin fikirlerinizden yararlanmalar› söz konusu. Verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz.


11 MAYIS YAY BURCU YORUMU

11 MAYIS YAY BURCU YORUMU

Popüler ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği ama arkadaşlıkların iş ilişkilerine döneceği bir dönem. İletişim kurabileceğiniz, saatlerce konuşabileceğiniz bir dostluğa ihtiyaç duyacaksınız.


11 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU

11 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU

Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçmesi sizi endişelendirmesin. Bazı şeyleri deneyin. Duygusal anlamda taleplerinizin çok olduğu günlerdesiniz.011 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

11 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

 Yaratıcılığınızı ve çekim gücünüzü en iyi şekilde yakın ilişkilerinizde rahatça göstereceksiniz. ‹ş konusunda hedeflerinizi hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Eski fırsatlar yeniden ayağınıza gelecek.


11 MAYIS BALIK BURCU YORUMU

11 MAYIS BALIK BURCU YORUMU

 İş başarınızla ortaklıklar paralel ilerliyor. İşinizde yükselmek istiyorsanız doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Çevreniz kazançlarınızı artırma konusunda size yardımcı olacak. Bazı sürprizlere hazırlıklı olun.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feyzan Aktan'dan şiddet iddialarını açıklama