Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Başak, Balık ve diğer burç yorumları

21 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 21 Kasım Pazar günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

21 Kasım 2021, Pazar 07:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Enerjinizin gücünü fark ediyor ve çevrenize isteklerinizi kabul ettirme konusunda zorluk çekmiyorsunuz. Bugün, sıra dışı çalışmalar içinde bulunacaksınız. Birçok arkadaşınız size ulaşmak için fırsat kolluyorlar.

BOĞA: Kısa yollar yaparak görüşeceğiniz kişilerden olumlu elektrik alacaksınız. Duygusal sorunlarınızı arka plana atacak ve partnerinizin sorunlarına kısa sürede çözüm bulacaksınız. Bazı kuşkularınızdan sıyrılmalısınız.

İKİZLER: Siz yapınızı bozmak istemiyor, çevrenizin tekliflerine olumsuz yanıt veriyorsunuz. Ortak paydalara sahip olduğunuz kişilere şans vermelisiniz. Bu durumda bazı atılımların şart olduğunu bilmelisiniz.

YENGEÇ: Partneriniz üzerinde etkilisiniz. Enerjinizi ona yansıtabiliyorsunuz. Aktivitelere birlikte katılacak, birçok şeyi paylaşacaksınız. Bugün kendinize güvenebilir, girişimciliğinizi istediğiniz gibi ortaya koyabilirsiniz.

ASLAN: İsteklerinizde artış kaydederken arkadaşlarınızın da yoğun talepleri ile karşılaşabilirsiniz. Zekanızı kullanabileceğiniz yeni konular karşınıza gelecek. Partnerinizin fikirleri sizin için önemli olacak.

BAŞAK: Bazı olayların açığa çıkmasını istemediğiniz için çevrenize karşı sert bir tutum sergileyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda birçok alternatif söz konusu. Tepki almak istemediğiniz birçok konu var.

TERAZİ: Maddi konularda girişimciliğinizi engelleyen kuşkularınız var. İş birliği içinde hareket etmek için katılım beklemenize rağmen sizinle aynı şeyi düşünmeyenler var. Önemsediğiniz kişilere zaman tanımalısınız.

AKREP: Duygusal konuların sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. Karşınızdaki kişiyi olduğu gibi kabul etmelisiniz. Yaşam kalitenizle ilgili gelişmeler söz konusu. Kariyerinizle ilgili çeşitli konuşmalar yapacaksınız.

YAY: Duygusal kısıtlamalara gelemediğiniz halde kurtulamadığınız tabular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Bugün yapmanız gereken çok iş var ve olayları abartmak konusunda bazen aşırıya kaçıyorsunuz.

OĞLAK: İkili ilişkilerinizde canlanma söz konusu. Partneriniz ve yakın dostlarınızla bir araya gelip birçok entelektüel konularda paylaşımlar yaşayacaksınız. Neşeli tavırlarınızla başkalarına örnek olabilirsiniz.

KOVA: Duygusal davrandığınız zaman kaybettiğinizi biliyor ve yaşamı farklı algılıyorsunuz. İlişkilerinizdeki sorunların kaynağı, kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyişiniz. Aile yaşantınız gündemde.

BALIK: Bulunduğunuz koşulları kendinize yönlendirmek isterken çevre faktörleri unutmayın. Küçük egoların başınıza iş açmasını istemiyorsanız kendinizi dizginlemek zorundasınız. Hedefleriniz doğru seçmelisiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan'dan ayrılan Burak Deniz'i kızlar teselli etti