Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Başak, Terazi diğer burç yorumları

24 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 24 Haziran Perşembe günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

24 Haziran 2021, Perşembe 07:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Aşkta sizi derinden etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. Arkadaşlarınızın size sunacağı eğlenceli tekliflere hazır olun. Olumlu bir dönemden geçiyorsunuz.


BOĞA: Çalışma arkadaşlarınızın özgün fikirli olmasından yanasınız. Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve birçok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Düşünce sınırlarınız genişleyecek.


İKİZLER: Maddi konularda girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız. Mantıklı ve akılcı davrandığınız her konu size başarıyı getiriyor. Ay’ın verdiği etkilerle kişisel deneyimlerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.
YENGEÇ: Güneş burcunuzda ilerlerken düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek, isteklerinizi gündeme getireceksiniz. Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve iş konusunda çalışkan, disiplinli kişileri seviyorsunuz.


ASLAN: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı öyle iddialı fikirler sunacaksınız ki herkes ikna olacak. İlginç bir gün.


BAŞAK: Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir dönem. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanacak ve yeni düşünceler ve farklı fikirler gündemde olacak.


TERAZİ: Duygusal davranmaktan kaçınıyorsunuz. Arkadaşlarınızla ortak kararlar alacak, tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Yaşam kalitenizi artırma konusunda kendinizi rahat hissedeceksiniz.


AKREP: İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevre koşullarına güvenmiyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek için olumlu çaba harcamanız kolay bir olay değil. Baskıcı düşüncelerden vazgeçin.


YAY: Ay burcunuzda ilerliyor. Sezgileriniz yoğun ve güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız.


OĞLAK: Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize zaman ayırın. Sosyal aktivitelerin gündem kazanacağı bir gün.KOVA: Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için iş arkadaşlarınızla sıkı dostluk kurmak istiyorsunuz. Bugün, hırslı yönlerinizi, çevrenizdeki değişimle birleştirmelisiniz. Doğru kişilerle çalışmak sizi dinlendiriyor.


BALIK: Çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişimdesiniz. Kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz. İnandığınız konularda başarınızı ikiye katlıyorsunuz. Planları aktif şekilde uygulayacaksınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Paylaştığı fotoğraflarla göz kamaştıran ünlü modeli makyajsız görenler tanıyamadı