Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Başak, Kova diğer burç yorumları

10 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 10 Haziran Perşembe günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

10 Haziran 2021, Perşembe 07:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
10 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMU

10 HAZİRAN KOÇ BURCU YORUMU

KOÇ: Çevreniz sizden etkilenecek ve fikirlerinize karşı çıkmayacak. İlişkiler tutkulu bir hal alıyor. İletişim gezegeni Merkür retrodayken dış görünüşle ilgili değişim yapmayın. Akıllı kişilerle konuşmayı seviyorsunuz.


10 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMU

10 HAZİRAN BOĞA BURCU YORUMU

BOĞA: Sosyal ilişkilerinizde yumuşak geçişler var. İş ilişkilerinizde de yapıcı davranacaksınız. Arabuluculuk görevinizi yerine getirmeye çalışırken, iş arkadaşlarınız arsında gerekli iş birliğini sağlayacaksınız.


10 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMU

10 HAZİRAN İKİZLER BURCU YORUMU

İKİZLER: Gücünüzün yavaşladığını hissederek kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.




10 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU

10 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU

YENGEÇ: Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Böylece gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. Bu dönemde çevrenizi yargılıyorsunuz.


10 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMU

10 HAZİRAN ASLAN BURCU YORUMU

ASLAN: Kendinizle ilgili olumsuz şeyler düşünmeyin. Dengeleriniz önemli. Sorunların üstesinden gelebilecek enerjiye sahipsiniz ama dikkati elden bırakmayın. İnsanlar sizden etkilenip karşı çıkamıyorlar. İç sesinizi dinleyin.


10 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMU

10 HAZİRAN BAŞAK BURCU YORUMU

BAŞAK: İçinizdeki yoğun karmaşa nedeniyle herkesten soyutlanmak isteyeceksiniz. Gün içinde nostaljik duygular ortaya çıkacak. Sevdiklerinizle duygu birliği içinde olacaksınız ve geçmiş olaylar gündeme gelecek.


10 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMU

10 HAZİRAN TERAZİ BURCU YORUMU

TERAZİ: Sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İsteklerinizi kolay bir şekilde yaşama geçireceksiniz. Bu arada şansınız da artıyor. Yeni girişimler için kendinizi cesur hissediyorsunuz. Birçok kişinin dikkati üzerinizde olacak.


10 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMU

10 HAZİRAN AKREP BURCU YORUMU

AKREP: Bugün zihniniz çok dağınık. Herkese aynı anda söz vermeniz iyi olmuyor. Değişen hava şartları en çok sindirim sisteminizi etkileyecek. Alışık olmadığınız yiyeceklerden uzak kalın. Uyku düzeniniz önemli.


10 HAZİRAN YAY BURCU YORUMU

10 HAZİRAN YAY BURCU YORUMU

YAY: Bugün, enerjiniz çok yüksek olacak. Karşınızdakiler sizin konuşma ve ikna kabiliyetinizden olumlu bir şekilde etkilenecekler. Beden dilinizi çok iyi kullanacaksınız. Çekici ve aktif bir gün olacak.


10 HAZİRAN OĞLAK BURCU YORUMU

OĞLAK: Disiplinli şekilde yaptığınız işler başarıyı getirirken, para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız. İşinizi iyi takip ediyorsunuz. Maddi durumu iyi olan kişiler karşınıza çıkacak. Akıllı davranıyorsunuz.



10 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMU

10 HAZİRAN KOVA BURCU YORUMU

KOVA: Dostlukların pekişeceği bir gün. Sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi iyi tutmayı başaracaksınız. Duygularınıza katı kurallar getireceksiniz.


10 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMU

10 HAZİRAN BALIK BURCU YORUMU

BALIK: Duygusal yaşamınızla ilgili değişim yapmalısınız. Bazı olaylar istediğiniz gibi olacak. Kuracağınız beraberlikten karlı çıkacak, ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız. Bu dönem kısa vadeli sözleşmeler yapmalısınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin dünyasına bomba gibi düştü! Fotoğraflar ortaya çıktı