Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Terazi, Balık diğer burç yorumları

19 Mayıs’ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 19 Mayıs Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

19 Mayıs 2021, Çarşamba 07:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
19 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

19 MAYIS KOÇ BURCU YORUMU

KOÇ: Bugün, organizasyonlar yaşantınıza renk katacak. Sizin için önemli olan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Maddi konularda istediğiniz bolluğa kavuşmanız zaman alabilir. Çok çalışmalısınız.


19 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

19 MAYIS BOĞA BURCU YORUMU

BOĞA: İş yaşantınızdaki çabanın sizi kazandıracağı prestiji unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmalısınız. Kariyer evinizdeki disipline eden gezegen Satürn, güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor.


19 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

19 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMU

İKİZLER: Gücünüzü ortaya koyacak işlerin peşindesiniz. Güneş, tepe evinizde ilerliyor. Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili gelişmeler söz konusu. Bugün isteklerinizi ortaya koyacaksınız.
19 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

19 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMU

YENGEÇ: Hayallerinizi gerçekleştirmek için işbirliğine ihtiyacınız olmasına rağmen, çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Maddi değerleri sorgulamak için şartları yeniden koordine edebilirsiniz.


19 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

19 MAYIS ASLAN BURCU YORUMU

ASLAN: Yakın arkadaşlarınızla işbirliği içinde olacağınız bir gün. Siz, kendi düşüncelerinizden yola çıkan biri olduğunuz için değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.


19 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

19 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMU

BAŞAK: Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklar karşısında bunalabilirsiniz. Birçok aktivite içinde olabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın sizi sınırlandırması canınızı sıkacak.


19 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

19 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMU

TERAZİ: Bugün hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Her konuda bilginize güveniyor, ortaya özgün fikirlerle çıkıyorsunuz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışmanız ufkunuzun genişlemesini sağlayacak.


19 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

19 MAYIS AKREP BURCU YORUMU

AKREP: Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınızda kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Başlangıçlar konusunda fazla ısrarcısınız.


19 MAYIS YAY BURCU YORUMU

19 MAYIS YAY BURCU YORUMU

YAY: Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecek. İç sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanız. Bugün, kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz.


19 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU

19 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMU

OĞLAK: Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir gerginlik var. Çevrenize tepkilisiniz ve kimsenin fikrini almaya yanaşmıyorsunuz.19 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

19 MAYIS KOVA BURCU YORUMU

KOVA: Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizi mutlu edecek. Hırslar konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek sizi çok şey kazandıracak. Şartlar sizden yana.


19 MAYIS BALIK BURCU YORUMU

BALIK: Maddi özgürlüğünüz için her türlü şartı kendinize hedef olarak belirleyebilir ve isteklerinizle toplumsal olayları kafanızda ustaca bağdaştırabilirsiniz. Bugün ailenizin sorunları gündeme gelebilir.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç hakkında şoke eden iddia!