Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Yengeç, Terazi, Başak diğer burç yorumları

29 Temmuz'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 29 Temmuz Perşembe günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

29 Temmuz 2021, Perşembe 07:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çevrenize karşı iyi niyetiniz çoğu kez yanlış anlaşılıyor. Başkalarının fikrini almayın. Siz sağlıklı düşünüyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte ortak üreteceğiniz projelerde onların duygularınıza değer vermelisiniz.


BOĞA: Duygusal anlamda anlaşılmaya ihtiyacınız var. Güven duygunuzun körüklenmesi gerekiyor. Ortaklıklar için partnerinizin fikirlerine ihtiyacınız olabilir. Onun enerji yüklü olması sizi de olumlu etkiliyor.


İKİZLER: Ailenizin bazı sorunlarına kesin çözümler üretebilirsiniz. İşinizle ilgili yeniliğe açık bir gündesiniz. Bugün, güçlü yönlerinizi bir kez daha ortaya koyacaksınız. Maddi konularda yeni başlangıçlardan korkmuyorsunuz.
YENGEÇ: Hedeflerinize doğru yol almanız sizi mutlu etse de, isteklerinizde artış olabilir ve ikilem içinde kalabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak için daha fazla beklemeyin. Özel problemleriniz gündemde.


ASLAN: Bugün, nostaljik konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olun. İş alanlarınızın kısıtlanmasına izin vermemelisiniz. Yaşam kalitenizi yükseltmek için başarılı adımlar atıyorsunuz.


BAŞAK: Değişimden hoşlandığınız bir gün. Uzun süredir planladığınız seyahati yapabilirsiniz. Çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Karşı cins üzerinde etkiniz çok yüksek. Şansınız epey açık.


TERAZİ: Hesaplarınızı yaparken çevreniz farklı gelişmelere sahne olacak. Konuşmalarınıza derin bir anlam katarak karşınızdakileri etkiliyorsunuz. İstek ve duygularınız arasında denge çok önemli.


AKREP: Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olacak, yeni bir ortama gireceksiniz. Her zamanki inceleme huyunuzdan yola çıkarak bazı detayları gözünüzde büyütebilirsiniz. Çevrenize karşı üstünlük savaşı verebilirsiniz.


YAY: Korkularınız yüzünden cesaret isteyen işlerde çekimser kalmanız hata. Olaylara gururlu yaklaşıyorsunuz. Partnerinizle uyumlu bir ortaklık içinde olacaksınız. Düşüncelerinizle bocalamaktan vazgeçin.


OĞLAK: Sezgilerinizin yüksek oluşu gün içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Kazançlarınızı artırma konusunda sezgilerinize güvenin. Yollarla ilgili beklentileriniz ön plana çıkacak.KOVA: Bugün, sezgilerinizi mükemmel kullanacaksınız. Maddi değerlerinizi artırmak için şartlarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı önemli kişilerle bir araya gelebileceksiniz. İletişimde gecikmeler yaşayabilirsiniz.


BALIK: İlham veren Neptün burcunuzda geri giderken kuruntulu yönlerinizin yaratıcılık isteyen işlerde belirgin şekilde ortaya çıkmasına neden oluyor. Küçük hesapları bırakıp, sakin bir şekilde olayları takip etmelisiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 47 yaşındaki Şevval Sam hemcinslerini kıskandırdı