Güntekin Onay'dan Fenerbahçe isyanı: Bu iş nereye gidiyor?

BeIN Sports'un önemli yüzlerinden Güntekin Onay, Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut'un kendilerini direkt olarak muhatap alıp 'stüdyodan olumlu tepkiler gelmiyor' demesi üzerine sessiz kalmadı. Güntekin Onay, hem Erol Bulut'a hem de sosyal medya eleştirilerine cevap verdi.

31 Ocak 2021, Pazar 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

BeIN Sports'ta Şansal Büyüka'dan sonrası ana yayınların sunucu koltuğuna oturan ve kanalın önemli yüzlerinden olan Güntekin Onay, Fenerbahçe ile yaşanan gerginlikle ilgili ilk kez konuştu.

Rizespor maçı sonrası konuşan Erol Bulut, "Maçla ilgili çok bir şey söylemeyeceğim. Maçtan önce söylediğim sözlerle ilgili stüdyodan olumlu bir tutum gelmemiş. Bu şekilde devam ederse, iyi şeyler olmayacak" diyerek gözdağı vermişti.

Güntekin Onay ise konuyla ilgili, "Erol Bulut maçı değerlendirmedi ama bu bizim için değil taraftarları için kötü. Bilmek isterler. Artık bu sürecin son bulması lazım. Kimseye faydası yok. Fenerbahçe de bizim ortağımız. Küfür olayından başka olay oldu da biz mi bilmiyoruz? Gerekli özürler dilendi" dedi.

Yapılan eleştirilere de sert çıkan Güntekin Onay, "Kurumsal aidiyeti olmayan Twitter gazetecileri kendilerine çekidüzen versinler. Bu stüdyoda hiçbir zaman futbol dışına çıkılmadı, kimseye saygısızlık yapılmadı. Sürekli bir baskı oluşturma, yayıncı kuruluşu suçlama, bu iş nereye gidiyor?" cümlelerini sarfetti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 6 aydır kulüpsüz olan Aydın Yılmaz, Menemenspor'a gidiyor