Guru Sağlıklı Gıda, dünyanın ilk doğal kolajen ve protein Cipsi PACHA’yı sizinle tanıştırıyor

Kolajen mucizesini dünyada ilk defa sağlıklı bir cips formatında sunan PACHA, Özyegin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü akademisyenleri olan gıda mühendislerince geliştirildi. Dünyanın ilk ve tek doğal kolajen ve protein cipsi olan PACHA, yine Özyegin Üniversitesi’nin Çekmeköy kampüsünde, gıda mühendislerince ve tamamen el yapımı olarak üretiliyor.

26 Haziran 2020, Cuma 14:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

PACHA, kolajenin yaslanmayı geciktiren desteği ile cildinizi, saçlarınızı ve

tırnaklarınızı yenilemeye yardımcı olurken aynı zamanda kas kütlenizi artırmak, yorgunluk ve bitkinliği azaltmak, kemik ve eklemlere destek için de her an yanınızda.

PACHA tamamen doğal, katkısız ve koruyucusuz. %64 protein ve 4.000 mg/10 gr kolajen içeriyor. Kurutma yöntemiyle üretildiğinden ekstra yağ içermiyor. Yoğurt-Naneli, Zencefil-Limonlu, Kakaolu-Muzlu, Kuru Erikli ve Acılı olmak üzere 5 farklı lezzet çeşidi ile tüketicilerin beğenisine sunulmuş durumda. Günlük, haftalık, 14 günlük ve aylık kutularla sunulan PACHA’nın, kolajeni uzun vadeli ve aralıksız tüketerek faydasını maksimuma çıkarmak isteyen tüketicileri için 3-6-12 aylık üyelikleri de mevcut.


PACHA, aynı zamanda bir kadın girişimi olmasıyla da dikkat çekiyor. PACHA’yı geliştiren Guru Saglıklı Gıda Kurucusu Dr. Aslı Zulug, aynı zamanda bir akademisyen ve Koç Holding, Fiba Holding gibi özel sektör şirketlerindeki engin gıda deneyimleriyle akademik birikimini harmanladığı bu proje için şunları söylüyor:

“Anadolu’nun kadim lezzeti olan paça çorbasından ilham alan PACHA, bu değerimizi yerelden dünyaya taşımayı amaçlayan, patentli, yerli ve milli bir ürün. PACHA aynı zamanda geçmişten gelen bu bilgeliği geleceğe taşımayı da amaçlıyor. Bu anlamda, geçmişle gelecek, lokal ve global arasında köprü kuran, gıda inovasyonunun öncü şirketi olmak amacıyla yola çıktı. PACHA, bu vizyonumuzun da etkisiyle TÜBITAK TEYTEB 1512 programına kabul edildi. Bir yandan üniversitede AR-Ge çalışmalarımız devam ediyor, yeni ürünler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”


PACHA’nın en önemli yeniliği, sağlık veren bir gıdayı hem lezzetli, hem de pratik bir formda sunması. PACHA ile kolajen ve protein ihtiyacınızı her zaman her yerde giderebilirsiniz. PACHA çantanızda, arabanızda, çekmecenizde, cebinizde bile bulundurabileceğiniz, sağlıklı, pratik, lezzetli, temiz içerikli, doğal ve eğlenceli bir fonksiyonel gıda. Eylül 2019’da Istanbul’da gerçekleştirilen Teknofest-Takeo girişim yarışmasında 1.200 aday arasında ilk 15 yerli şirket arasına girerek Şubat ayında San Francisco'ya, Silikon Vadisi’ne gitmeye hak kazandı. Bunun yanı sıra, Ocak 2020’de, Türkiye ve İngiliz Devletlerinin ortak programıyla Royal Academy of Engineering Leaders in Innovation Fellowship Programı (Birlesik Krallık, Kraliyet Mühendislik Akademisi, Inovasyon Liderleri) Programı kapsamında Londra’ya davet edildi ve bu program devam ediyor. PACHA, yine Ocak ayında, Londra Büyükelçiligimizde verilen davette, özel bir sunum ile tanıtıldı.

PACHA halihazırda www.pachacips.com adresli websitesi ile Trendyol, n11 ve Hepsiburada gibi online pazaryerlerinde satışta. Bunun yanı sıra İstanbul,

Ankara, İzmir, Adana, Çanakkale, Mersin, Bodrum, Kayseri ve Kırklareli’nde

yer alan seçkin satış noktalarında da tüketicileriyle buluşuyor. Ayrıca

Swissotel The Bosphorus, Cape Bodrum gibi önde gelen otellerde de tüketicilere sunulmuş durumda.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER "Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (26 Haziran 2020)