Güzel kokularla kendinizi şımartın

Çiçekli ya da şekerli hiç fark etmez, güzel kokular kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. İşte size kendinizi iyi hissettirebilecek kokular...

12 Ocak 2020, Pazar 14:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Her zevke ve cilt tipine kolayca uyum sağlayan Watsons Body Mist’lerin; Golden Hour, Body Cool, Tell Me a Secret ve Magical Jungle isimli 4 farklı çeşidi bulunuyor.


Body Cool, cildinde ferah ve taze bir koku sevenlerin tercihi olurken, günün en güzel saatlerinin yansımasını üzerinde taşımak isteyenler için sıcacık vanilya aromalı Golden Hour benzersiz bir seçenek oluşturuyor.


Şekerli ve meyvemsi alt notaları ile adeta sihirli bir dokunuşa dönüşen Tell Me a Secret, sizi pamuk şeker bulutuna davet ediyor. Doğanın kendini her gün yenileyen taze kokusunu cildinde taşımak isteyenlerin tercihi olacak Magical Jungle enerji veren kokusu ile de yaz yağmurunu anımsatıyor.

Watsons Invisible deodorant serisi, 24 saat etki eden Anti-perspirant iz yapmayan formülleriyle adeta gizli bir kahramana dönüşüyor. Kadınlar ve erkekler için farklı kokulara sahip Watsons Invisible dedorantlar Flower, Navy ve Power çeşitlerinin karşı konulmaz kokuları ile cilde gün boyu tazelik ve ferahlık hissi veriyor.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Duştayken uygulayabileceğiniz iki dakikalık maskeler