'Güzel olmak dezavantaj'

'Güzel olmak dezavantaj'

20 Haziran 2015, Cumartesi 09:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Her yıl Türkiye'nin en seksi kadını seçilen Kendi ile son single'ı Kovuldum'u konuşmak için buluştuk. Konuğumuz 'en seksi kadın' olunca kadın erkek ilişkilerinden soru sormadan yapamadık. Tüm samimiyetiyle sorularımızı yanıtlayan güzel şarkıcı aslında bu durumdan çok muzdarip. çünkü güzelliği ve verdiği pozların şarkıcılığının önüne geçtiğini düşünüyor. Ayrıca radyoculara şarkılarını çalmadıkları için sitem ediyor. Popçu olmak için çirkin mi olmak gerekiyor diye de soruyor. PINAR YILDIZ YüKSEL pinar.yildiz@posta.com.tr pinarryildiz/twitter

¦ Şarkında 'gönlünden defalarca kovuldum' diyorsun. Gerçek hayatta gönlünden seni kovan oldu mu? Olmuştur da benim bildiğim yok. ¦ Senin kovduğun oldu mu? çoook (kahkahalar). ¦ Acımasız mısın aşkta yoksa? Bu acımasız davranmak değil, dürüstlük gibi aslında. Ben iyi olmalıyım ki ilişkiye de hak ettiği değeri verebileyim. Zamanı dolan ilişkileri bitirmek gerek. ¦ Acı çekip bitirdiğin ilişkin oldu mu? Ayyy, hiç öyle şeylerim yok. En son ayrıldım birinden, arkadaşım aradı, ona “Ne yapayım, bitmesi gerekti, bitti” dedim. Şaşırdı, “Allah herkese seninki gibi ayrılık versin” dedi. Zaten her zaman deli gibi çalıştığım için ayrılık acısı hissetmedim.

¦ En son iş adamı Refik Aksoy'la birlikteydin. Bitti mi o ilişkin? Evet. ¦ Neden? Aşk mı tükendi? Süresi doldu demek ki. Aşk kesinlikle bitiyor. İlişkide arkadaş olabilmeye dikkat etmek gerekiyor. ¦ Nasıl arkadaş olunur? Angelina Jolie ile Brad Pitt'e bakın. Birbirlerine hala mektuplar yazıyorlar. O heyecanı koruyabilmek için uğraşıyorlar. Demek ki böyle şeyler yapmak gerekiyor ama ben şu an çok çalışıyorum ve hiçbir ilişkiye hak ettiği değeri veremem. İşkoliğim. ¦ Yeni bir aşka yelken açma durumun yok öyleyse. Biraz kısmet işi. Karşıma biri çıkarsa... Beni anlayabilecek, anlayışlı biri... Ona da hayır diyemem.

'Arabesk değilim' ¦ Realist misin? Arabesk ruh halinde olur musun bazen? Realistim. Arabesk dinliyorum ama hayat tarzım arabesk değil. Ya benimsin ya kara toprağın modunda olmadım hiç. ¦ öyle biriyle birlikte oldun mu? Yok, onlar bana gelmez. Enerji seviyelerimiz tutmaz.

'ENTELLEKTüEL ERKEK OLSUN' ¦ Şu an karşına nasıl biri çıksın istersin? Entelektüel olacak mutlaka, hayatı görmüş geçirmiş olsun, kitap okuyan, farklı sporlardan hoşlanan, güzel giyinen, tarzı olan biri olsun istiyorum. ¦ Evliliği düşünüyor musun? Bundan sonraki ilişkim evlilikle bitmeli. Başka bir ilişkiyle uğraşamam. ¦ Aşıkken nasıl olursun? Kıpır kıpır. çalışan kadınlar biraz erkeksi oluyor. Aşıkken dengeyi kuruyorum, dişi tarafımı unutmuyorum. ¦ çocuk düşünüyor musun? Hayır. Evde 3 köpeğim, 3 kedim var. Onlar yetiyor. çocuk seviyorum ama klasik Türk kadınları gibi yaklaşamıyorum konuya. 30 yaşındayım ama ben çocuk gibi davranıyorum.

¦ Erkekte maddi gücü önemsiyor musun? Tabii. Ayakları üstünde durabilsin. Zenginlik benim için, ne kadar çok şeye sahip olduğum değil, ne kadar az şeye ihtiyaç duyduğumdur. Erkekten benim kiramı ödemesini beklemem ama hediyeler almasından, sürprizler yapmasından hoşlanırım. “Popçu olmak için çirkin mi olmalı?” ¦ Güzelliğin avantajlarını yaşamışsındır. Fotoğrafların janjanlı olunca yaptığın işleri hesaba katmıyorlar. Bu durum bana hep zarar verdi. Popçu olmak için çirkin mi olmak gerekiyor?

¦ Her sene Türkiye'nin en seksi kadını seçiliyorsun. Sen kendini seksi buluyor musun? çok güzel bir şey bu. Bazen kendimi seksi buluyorum ama bu aralar daha çok sevimliyim. ¦ Hangi aralar seksisin? Sevgilim varken daha seksi hissediyorum kendimi (kahkahalar). O zaman daha dekolte giyiyorum. Oysa bu aralar bu havada bile kollu kıyafetler giyiyorum. 'HAYATIMDA SEKS YOK' ¦ Peki seks, hayatında önemli mi? İnsanın bir enerjisi var. Onu seksle çarçur etmek ya da onu bünyene pozitif bir enerji olarak kazandırmak var. Bu yüzden seks benim hayatımda yok. Meditasyon yapıyorum ve geçenlerde okuduğum bu felsefeyi sevdim. ¦ Ya erkek arkadaşın daha sık seks yapmak isterse?.. Aşık olduğum adamla birliktelik &c

'SANKİ KOCASINI çALACAĞIM' ¦ Sevgililerin kıskanmıyor mu seni? Türk erkeklerinin kıskançlığı genelde özgüven eksikliğinden. Güçlü kadın modu Türk erkeğine göre değil. ¦ Entellektüel erkekler de mi güçlü kadınları hazmedemiyor? Türk anneleri oğullarını böyle yetiştiriyor. 30 yaşına gelmiş, annesi sırtına havlu koyan erkekler tanıyorum. Kadın yeri geldiğinde onun oyuncağı bile oluyor. çünkü şımarık yetiştirilmiş ve o hakkı kendinde görüyor. Böyle olmasa bu kadar kadın cinayeti olur muydu bu ülkede? ¦ Ya kadınlar? Onlar seni kıskanıyor mu? Marketteki kadınlar bile kocalarını çekiyorlar beni görünce. Kocasını mı çalacağım? Bu nasıl bir delilik

'GöZLERİME BAYILIRIM' ¦ Yaşlanmaktan korkuyor musun? Hayır. Annemden dolayı şanslıyım, genetiğim iyi. ¦ Estetik var mı bir yerinde? Yok. ¦ En çok nereni seviyorsun? Her yerimi. Hele gözlerime bayılırım. Kedi gibi. ¦ Kıskandığın kadınlar nasıldır? Bacak boyu uzun olan kadınları kıskanıyorum. Ne giyseler yakışıyor. Kısa boylu kadına dünyanın en güzel, uzun boylu kadına en çirkin kıyafetini giydir yine ona yakışıyor. 5 cm. daha uzun olmayı isterdim.

'KOKULAR ONDAN SORULUR' ¦ Kendiland adında bir markan var. 4 farklı kokudan oluşmuş tamamen bitkisel olan duş jelleri, vücut losyonları ve banyo toplarımız var. İnternetten satış yapıyoruz. ¦ Eğitim aldın mı bu iş için? Güney Fransa'da parfümerlik eğitimi aldım. Her pazar günü de kurumsal firmalara work shop yapıyorum. Kendi kokularını yapmayı öğretiyorum onlara. Yaptıkları kokuları her zaman bizden yenileyebiliyorlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selçuk Yöntem 40 yıllık evliliğini anlattı: Ruhların uyuşması çok önemli bir şey