Güzel oyuncu tesettüre girdi!

Yaklaşık 2 ay önce tesettüre girdiğini belirten genç oyuncu Büşra Ayaydın, "Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum" dedi

16 Nisan 2016, Cumartesi 17:37
A A
Güzel oyuncu tesettüre girdi!

8 yaşından bu yana ekran önünde yer alan, birçok dizi ve reklam filminde oynayan Büşra Ayaydın, dün vizyona giren "Ateş" filmiyle tekrar gündeme geldi. Ayaydın, filmde istemediği biriyle zorla evlendirilmeye çalışılan Aleyna karakterini canlandırıyor.

Yaklaşık 2 ay önce tesettüre giren genç Ayaydın, "Bunun filmle hiçbir alakası yok. Çekimler çok önceden bitmişti zaten. Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum. Sektöre çok küçük yaşlarda girdiğim için hayatım kendiliğinden şekil aldı. Yaşım ilerledikçe hayatı, kendimi sorgulamaya başladım. Ailem muhafazakâr değil fakat bu kararımı verirken en büyük destekçim onlardı. Çevremden olumsuz tepki almadım. Önceden çok sabırsızdım. Sabretmeyi, şükretmeyi öğrendim. Yeni mottom, 'Rızkımı veren Hüda'dır, kula minnet eylemem' oldu. Allah'a hep dua ediyorum. Kararımdan da kesinlikle dönüş yok."

Öte yandan çalışmalarına da devam eden 22 yaşındaki Ayaydın, "Ateş'ten sonra 2 Eylül'de "Siccin 3" filmiyle izleyiciyle buluşacak.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...