Güzelliğin Portresi filminin galasına ünlü akını

Birkan Sokullu, Burçin Terzioğlu, Serkan Keskin, Melisa Şenolsun ve Lara Tonka’nın rol aldığı “Güzelliğin Portresi”nin özel gösterimi önceki akşam yapıldı. Galaya başta Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ olmak üzere çok sayıda ünlü isim katıldı.

12 Aralık 2019, Perşembe 09:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

BKM ve CJ Entertainment’in ortak yapımcılığını üstlendiği “Güzelliğin Portresi” filminin özel gösterimi önceki akşam ING Cinecity Etiler Sineması’nda gerçekleşti.

Başrollerini Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Melisa Şenolsun, Feridun Düzağaç ve Gizem Soysaldı’nı paylaştığı filmin gösterime sanat dünyasının ünlü isimleri büyük ilgi gösterdi. Gösterime katılan konuklar arasında Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Özge Özpirinçci, Demet Evgar, Meriç Aral, Belçim Bilgin ve Sinem Kobal da yer aldı. Umur Turagay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu gerilim filmi yarın vizyona girecek.

Sinem Kobal'a bebek sorusu

Sinem Kobal'a bebek sorusu

Özel gösterime katılan Sinem Kobal, “Ekranlara ara vermenizin sebebi bebek mi?” sorusunu gülerek geçiştirdi:


“Güzel bir galadayız, teşekkür ederim. Onlara destek vermek için geldim.”

Ünlü isimlerin katıldığı gecede gözler Melisa Şenolsun’un üzerindeydi. Genç oyuncu, burnundaki piercing’i ve giyim stiliyle dikkat çekti.

Özge Özpirinçci, saçlarındaki beyazlarla ilgili soruya, “Sprey daha kolay bir çözüm oluyor. Tamamen genetik bir beyazlık... Genel olarak doğallıktan yanayım” yanıtını verdi.

Belçim Bilgin

Belçim Bilgin

Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan

Ahmet Fırat Şungar

Ahmet Fırat Şungar

Burcu Biricik - Emre Yetkin

Burcu Biricik - Emre Yetkin

Birkan Sokulu

Birkan Sokulu

Birkan Sokulu

Birkan Sokulu

Demet Akbağ

Demet Akbağ

Demet Evgar

Demet Evgar

Meriç Aral

Meriç Aral

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Pınar Altuğ göz kamaştırdı