Güzellik sırrı zehir çıktı!

Güzelliği ve zarafetiyle beğeni toplayan Prens William'ın eşi Düşes Kate Middleton art arda yaptığı doğumlara rağmen nasıl hâlâ formda ve çok güzel görünüyor diye merak ediyorsanız cevabı burada...

20 Aralık 2018, Perşembe 11:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Güzelliği ve formda vücuduyla her zaman dikkat çeken Kraliyet gelini, Prens William'ın eşi Cambridge Düşes'i Kate Middleton'ın sırrı ortaya çıktı.

SIRRI ARI ZEHRİYMİŞ

SIRRI ARI ZEHRİYMİŞ

Town & Country adlı sitenin iddia ettiğine göre üç çocuk annnesi 37 yaşındaki Middleton; arı zehri içeren krem ve serumlar kullanarak cildinin genç görünmesini sağlıyormuş.

Kate Middleton'ın evlenmeden önce düğün hazırlıkları sırasında da arı zehiri içeren cilt ürünleri kullandığı basına yansımıştı. Birçok Hollywood ünlüsünün de kullandığı arı zehiri, botoks etkisi yaratıyor ama doğal bir görüntü sergiliyor. 

 Sadece cildi için değil formunu korumak için başvurduğu bütün yöntemler merak konusu Düşes'in...


Üçüncü bebeğini dünyaya getirdikten üç hafta sonra Prens Harry ile Meghan Markle'ın düğününe katılan Middleton, eskiden giydiği bir elbiseyi tercih ederek herkesi şaşırtmıştı. Durum böyle olunca da inceliğini nasıl koruduğu hep merak edilmişti. 


SPORUN ETKİSİ

SPORUN ETKİSİ

Fitnes uzmanları ise Kate Middleton'ın hamilelikten sonra kısa zamanda forma girmesini spor yapma alışkanlığını uzun zamandır sürdürmesine bağlıyor. Bu Düşes'in kaslarını güçlü kılıyor ve metabolizma hızı da düşmüyor.


Gençlik yıllarında kürek de dahil çok sayıda spor dalıyla ilgilenen Middleton sık sık tenis de oynuyor. Middleton'ın hem bedenini hem de fiziksel görüntüsünü korumak için başvurduğu yollardan biri de yoga yapmak. Pilates de vazgeçilmezleri arasında.


Middleton son dönemde tüm dünyayı kasıp kavuran "plank" çılgınlığının sıkı takipçilerinden biri. Yere uzanıp yapılan ve herhangi bir ekipman gerektirmeyen plank özellikle kol ve karın kaslarının sıkılaşmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra plank hareketleri sayesinde vücudun tüm kasları dengeli bir biçimde çalışıyor. 


Bu arada Kate Middleton'ın yaşadığı Kensington Sarayı'nın özel yüzme havuzu ve spor salonu var. Birçok kişiye göre Middleton, her ne kadar kendisi çok açıklama yapmasa da burada özel antrenörlerle çalışıp kilosunu koruyor. 


Middleton'a yakın kaynaklar genç kadının fiziksel görüntüsünü çok önemsediğini ve bu yüzden de elinden geleni yaptığını söylüyor. Bu konuda 60'lı yaşlarını sürdüğü halde çok iyi bir fiziksel görüntüye sahip olan annesi Carole Middleton'ı örnek aldığı da söylenenler arasında.

Sıkı bir diyet programı da uygulayan Kate Middleton boş kaldığı her anını da hareket ederek değerlendiriyor. Kimi zaman kocası William ile kimi zaman da kardeşi Pippa ile birlikte bisiklete biniyor.


Bunların dışında Middleton bir baharat tutkunu. Özellikle de acı baharatları tercih ediyor. Bunlar da metabolizmasının hızlanmasına yardımcı oluyor. Ama elbette Middleton'ın böyle incecik kalmasının tek sırrı beslenme değil. 


Genlerinden gelen avantajı, diyeti, sporu ve sağlıklı bir hayatı birleştiren Middleton böylelikle her zaman genç, güzel ve fit kalmayı başarıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en iyi giyinen 10 erkeği