Güzellikte yeni trend: Yüze bütünsel dokunuş

Farklı uygulamalar için farklı içeriklere sahip olan dolgular ile yıllar içinde hacmini kaybeden yüzlerde etkili uygulamalar yapıldığını söyleyen. Dr. Yasemin Savaş bütünsel yüz yaklaşımı trendi ile ilgili merak edilenler hakkında bilgi verdi.

11 Temmuz 2018, Çarşamba 14:36
A A

Son zamanlarda yüzünüzü daha da güzelleştirmek ve çeşitli sebeplerden ortaya çıkan sorunları gidermek için medikal estetiğin sunduğu çok sayıda alternatif var. Yüzdeki hacim eksiklikleri, kırışıklıklar, göz altı morlukları dahil hepsine medikal estetiğin size uygun bir tedavi seçeneği mevcut. Üstelik kişiye göre ameliyatsız seçenekleriyle...

Yıllar geçtikçe deride kolajen ve elastin lifleri eskimeye, cildimizin hyalüronik asit miktarının azalmaya başladığını belirten Dr. Yasemin Savaş “Yüzde belli bölgelerde haci>

Sadece hacim vermek için değil ince kırışıklıklarında zamanında önlemini olarak derinleşmesinin önlenebileceğini vurgulayan Dr.Yasemin Savaş “İnce kırışıkların, kutanöz çukurların veya orta dereceli nazolabial çizgilerin, perioral ve glabella kırışıklıkların doldurulmasında kullanılan dolgu , tüm yüzdeki kaş arası çizgileri de dahil olmak üzere, orta dereceli kırışıklıklar ve nazolabial katlantılar ve peribukkal kırışıklıklar için geliştirilmiştir. Yüksek saf HA yapısı ve monofazik özelliği ile güvenli ve etkin bir tedavi sunuyor. Yumuşak yapısı sayesinde Yüzeysel uygulamalarda bile doğal görünüm ve his sağlıyor. Kolay şekil alan düzeltici etkisi ile hekimler tarafından kolayca uygulanabilir. Partikülsüz yapısı sayesinde yumuşaktır ve doğal görünüm ve his sağlıyor” diye belirtti.

Dudak dolgunlaştırma, şekillendirme ve kontur yapımında Kiss Dudak Dolgusu’nun oldukça sık uygulanıldığını belirten Dr. Yasemin Savaş “Dudaklar yapısal olarak ince olabildiği gibi sonradan bazı hormonal aktivite, travmalar, doku destek yapılarının zamanla azalmasına bağlı olarak hacim kaybedebilirler. Dudak estetiği, günümüzün en popüler ve talep gören uygulamalarından bir tanesi olup, estetik ve hacimli dudaklara sahip olmak için yapılan dudak dolgusu işlemidir. Kiss dudakların etrafındaki hassas bölge için özel olarak geliştirilmiş yeni formülasyona sahip bir dolgudur. Yüksek oranda çapraz bağlarıyla, dayanıklı ve çok daha uzun ömürlüdür. Bu dolgu ile dudak kontürünü yeniden belirleyebilir, hacmini artırabilir, dudak köşelerini doldurarak şekillendirebilir ve dudakların nemlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama sonrası dudaklar 12 aya kadar durumunu muhafaza edebilmektedir” dedi.
SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.