Her şeyi itiraf etti: Gwyneth Paltrow karantinada nasıl beslendi?

Karantina günlerinde hepimizin beslenme alışkanlıklarında 'değişikliğe' kaçtığı bir gerçek. Oyuncu Gwyneth Paltrow, fit vücudunu sağlıklı diyet ve egzersize borçlu olduğunu söylese de karantinada o da besleneme alışkanlıklarını değiştirdi.

16 Mart 2021, Salı 12:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

48 yaşındaki ABD'li oyuncu Gwyneth Paltrow, sağlıklı yaşam düşkünü ünlülerden. Ancak karantina günleri onun da beslenme alışkanlığını değiştirmiş gibi görünüyor. Gwyneth Paltrow, beslenme şekli hakkında Hello! dergisine samimi açıklamalarda bulundu.

Pandemide 6 kilo aldığını söyleyen Paltrow, beslenme rutinindeki meyve ve sebzeleri, makarna ve peynirle değiştirdiğini itiraf etti.

Gwyneth Paltrow "Kesinlikle hiçbir engelim yoktu. 6 kilodan fazla kilo aldım ve bağırsaklarım karmakarışık oldu. Bu durumla ilgili gerçekten hiçbir şey yapmak istemedim. Şarabımın, makarnamın, bisküvilerimin, krakerlerimin ve peynirimin bana iyi hissettirdiğini fark ettim" diyor.

YENİ DİYET PROGRAMINA BAŞLADI

YENİ DİYET PROGRAMINA BAŞLADI

Gwyneth Paltrow yaklaşık 9 hafta önce, 5 kilo vermesini sağlayan bir diyet uygulamasına başladı. Her ne kadar diyetine sadık kalmaya çalışsa da kokteyl içmek için can attığını da itiraf ediyor.

Paltrow yeni diyet programıyla ilgili şunları söyledi:

Diyet programımın 3 Ocak'ta başladığını hatırlıyorum. Düşünebildiğim tek şey 'ne zaman bir kokteyl alabileceğim' oldu. Diyet konusunda hile yapmıyorum ve yaklaşık 60 gün sonra kendimi iyi hissetmeye başladım. Artık haftanın 7 günü içmiyorum. Buna geri dönmek istemiyorum.

YEMEK TARİFİNİ PAYLAŞTI

YEMEK TARİFİNİ PAYLAŞTI

Gwyneth Paltrow diyet rutinini takipçileriyle paylaşmayı seviyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir öğle yemeğini paylaşarak şunları yazdı:

Bugünün öğle yemeği: basit ızgara tavuk ve kavrulmuş sebze salatası. Tavuk göğsünü taze otlar, zeytinyağı ve limon suyuyla kapladım, sonra küçük ızgara tavamda ızgara yaptım. Biraz kavrulmuş sebze ve avokado atın ve üstüne ev yapımı salata sosu koyun.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Farkında olmadan kilo almanıza neden olan 10 günlük alışkanlık