anıl piyancı

anıl piyancı Haberleri

anıl piyancı haberleri sayfasında anıl piyancı haberlerini bulabilir tüm anıl piyancı haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. anıl piyancı haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Ben Fero ve Anıl Piyancı birbirlerine meydan okuyacak

Ben Fero ve Anıl Piyancı birbirlerine meydan okuyacak

Türkiye’nin en önemli sokak basketbol turnuvası Red Bull Half Court 3x3 Basketbol Türkiye Finali 5 Aralık’ta İstanbul’da oynanıyor. Final öncesinde Türkçe rap camiasının başarılı iki ismi Anıl Piyancı ve Ben Fero, bu kez sanat sahnesinde değil sahada yeteneklerini göstermeye hazırlanıyor. Ben Fero sosyal medya üzerinden Anıl Piyancı’ya “Anılım senin semtinde senin arkadaşlarınla benim arkadaşlarım 3x3 Red Bull Half Court’ta kapışacağız. Bekliyorum” sözleri ile meydan okudu. Yakın arkadaş olan ikiliden Piyancı da bu meydan okumaya; “Ferom kardeşim bana meydan okumuşsun. Takımını al gel, buluşalım” sözleri ile yanıtlayarak bugün sahada buluşmak üzere sözleşti.
Anıl Piyancı'dan yeni albüm heyecanı

Anıl Piyancı'dan yeni albüm heyecanı

Kafa10 ve Saldır Saldır isimli şarkılarıyla adından çok söz ettiren Anıl Piyancı, heyecanla beklenen yeni şarkısı ‘Döndüm Durdum’un klibini yayınladı. Çok kısa bir sürede Türkçe rap müzik dinleyicisinin her adımını takip ettiği, şarkılarını ezbere bildiği bir isme dönüşen Piyancı, Redbull.com’un sorularını yanıtladı. Sanatçı aynı röportajda 2020 yılı içinde yeni albümünün de yayınlanacağı bilgisini paylaştı.
Kozmos ve Anıl Piyancı ilk kez bir arada

Kozmos ve Anıl Piyancı ilk kez bir arada

Yaptıkları çalışmalarla dikkat çeken ve sıkı bir dinleyici kitlesine ulaşan Kozmos ve Anıl Piyancı, ilk kez “Ex Arıyor” şarkısıyla bir araya geldi.
Anıl Piyancı: Geldiğim nokta inanılmaaaz!

Anıl Piyancı: Geldiğim nokta inanılmaaaz!

Anıl Piyancı Zeynep Bastık ile ‘Bırakman Doğru Mu?’ şarkısına yaptıkları düetle rüzgar gibi estiler