Bakim Urunleri

Bakim Urunleri Haberleri

Evde doğal ağız bakım suyu tarifleri

Evde doğal ağız bakım suyu tarifleri

Evde doğal ağız bakım suyu nasıl yapılır? Doğal ağız bakım suyu çoğu zaman diğer ağız bakım ürünlerinden daha büyük bütçeli oluyor. Yani bir diş macunu, ağız bakım gargaralarından genelde daha uygun fiyatlı oluyor. Üstelik hazır ağız bakım ürünleri büyük oranlarda kullanıldığı için kısa zamanda bitiyor. Bu nedenle evde doğal ağız bakım suyu yapımı her açıdan çok daha mantıklı görünüyor. Evde hazırlanan ağız kokusu için gargara hazır ürünlere karşılaşıldığında kimyasal da içermiyor.
Plaj çantanızda bulunması gereken 5 bakım ürünü

Plaj çantanızda bulunması gereken 5 bakım ürünü

Yeni normalleşmeyle birlikte aldığımız güvenlik önlemleriyle bu yaz da plajları dolduracağız gibi duruyor. Ancak güneşin zararlı ışınlarından korunmak ve güneşlenme seansımızda tadımızın kaçmaması için plajda doğru bakım ürünlerini yanımıza almakta yarar var. Peki plaj çantamızda neler olmalı? Plajda kullanacağımız bakım ürünlerinin içinde neler var? İşte her kadının plaj çantasında bulunması gereken 5 bakım ürünü!
Evde profesyonel saç bakımı nasıl yapılır?

Evde profesyonel saç bakımı nasıl yapılır?

Saç bakımı için kuaföre gidebilir veya pahalı saç bakım ürünleri kullanabilirsiniz ancak bunun daha keyifli ve hesaplı bir yolu daha var: Beslenmenize dikkat etmek ve doğal ürünlerle evde yapabileceğiniz bir saç bakım rutini oluşturmak. Eğer bu ikisine dikkat ederseniz ve düzenli uygulayabilirseniz bir daha dışarıda saç bakımı yaptırmanız veya pahalı ürünler almanız gerekmeyecek. İşte, saç bakımı yaparken kullanabileceğiniz ve dikkat etmeniz gereken yöntemler...
Cilt bakımından sonuç almak için cilt tipinize uygun ürünü nasıl seçmelisiniz?

Cilt bakımından sonuç almak için cilt tipinize uygun ürünü nasıl seçmelisiniz?

Cildinizin zaman içinde daha az yıpranması ve yaşlanması için cilt bakımını özenli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Ancak bu bakım cildinize her zaman iyi gelmeyebilir. Bu ise cilt tiplerinin çeşitliliğinden kaynaklanır. Cilt tipinizin ne olduğunu biliyorsanız tercih edeceğiniz ürünlerde o doğrultuda olmalıdır.