Cocuk Dizisi

Cocuk Dizisi Haberleri

Çocuk dizisi 18. bölüm ile final yapıyor

Çocuk dizisi 18. bölüm ile final yapıyor

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi 18. bölüm final yapıyor. Finale yaklaşırken, Hasan kendini hayatının dönüm noktasında bulur. Yıllar önce yaptığı gibi öfkesine teslim olup ömrünün en güzel yıllarını hapiste mi geçirecek, yoksa geçmişten dersler çıkarıp onu evde bekleyen oğluna ve sevdiği kadına mı dönecek? Hepsinin cevabı bu akşam final bölümü ile ekrana gelecek 18. bölümde...
Çocuk dizisi 15. bölüm fragmanı yayınlandı!

Çocuk dizisi 15. bölüm fragmanı yayınlandı!

Star Tv' de salı akşamları ekranlara gelen Çocuk 14.bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuk yeni bölümde Hasan, annesini intihardan vazgeçirebilecek mi? Ali Kemal, Asiye’yi bulabilecek mi? Salı akşamları izleyicisi ile buluşan Çocuk dizisi yeni bölümde neler olacak? Başrollerinde Serhat Teoman, Kenan Acar, Merve Çağıran gibi isimlerin yer aldığı dizinin fragman ve detaylarını yazımızda bulabilirsiniz. Çocuk 15. bölüm fragmanı yayınlandı.
Çocuk 12. bölüm fragmanı! Çocuk yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çocuk 12. bölüm fragmanı! Çocuk yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çocuk dizisi heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Hasan ile karşı karşıya kalan Ali Kemal, Hasan'ı silahla yaraladı. Çocuk dizisi 11. bölümüyle karşısındaydı. Murat, Hasan'ın kardeşim dediği Kadir ve arkadaşları tarafından kaçırıldı. Olaylar Hasan'ın kontrolü dışında gelişiyor. Çocuk 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Hasan oğlu Efe'yi alabilmek için her yolu deneyecek.
Çocuk dizisi final mi yapıyor?

Çocuk dizisi final mi yapıyor?

Pazartesi günleri Star TV'de ekrana gelen Çocuk dizisi, bir süre önce salı günlerine çekilmişti. Dizinin hayranları, "Çocuk dizisi final mi yapıyor?" sorusunun cevabını merak etmeye başladı.