Erkek Bakimi

Erkek Bakimi Haberleri

Erkek Bakimi haberleri sayfasında Erkek Bakimi haberlerini bulabilir tüm Erkek Bakimi haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Erkek Bakimi haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 7 haber bulunmaktadır.

Erkekler için bakım saati! Kadınlar en çok bu 10 bölgenize bakıyor

Erkekler için bakım saati! Kadınlar en çok bu 10 bölgenize bakıyor

Kadınlar erkeklerde neye dikkat eder? Bunu bilmeli ve ona göre davranmalıyız. Kadınlar erkeklerde ilk 6 saniyede dikkat ettiği 6 şey ne mesela? Böyle bir şeyin varlığından bile haberdar mıydınız? Sanmıyoruz. Kadınların erkekte neye önem verir? Bizce çok önemli bir soru. Erkek bakımı o zaman daha isabetli olabilir. Mesela kısa tırnak mı, uzun tırnak mı? Sakallar nasıl olmalı? İşte Kadınların erkeklerde en dikkat ettiği 10 bölgeye bakım önerileri!
Tıraş kesikleri ve tahrişe karşı 7 erkek bakım tüyosu

Tıraş kesikleri ve tahrişe karşı 7 erkek bakım tüyosu

Tıraş bıçağı kesikleri ve tıraş sonrası tahriş, konforlu bir tıraş deneyiminin en büyük düşmanlarından. Tıraş olmaya ilk başladığınız yıllardaki en büyük gerginliğinizi düşünün. Elbette tıraş bıçağı kesikleri. Babalarımızı genellikle tıraştan sonra yüzlerinin çeşitli bölgelerine yapıştırdıkları gazete kağıdı parçalarıyla görürdük, ancak devir değişti. Tıraş kesiklerine ve erkeklerde tahriş için pek çok çözüm var. Tıraş kesikleri için bakım ürünlerine yönelmekten çekinmeyin. Rahatsızlık veren ve ciltte bakımsız bir görünüm yaratan tıraş kesiklerine ve tahrişe karşı 7 erkek bakım tüyosu!
Erkekler için 10 bakım önerisi

Erkekler için 10 bakım önerisi

Günümüzde güzel ve bakımlı görünmek kadınlar kadar erkekler için de önemli. Son 10 yılda kliniklerin kapısını çalan erkeklerin oranında yüzde 100 artış yaşanırken, Medikal Estetik Doktoru Ezgi Karavelioğlu Hollywood ünlüleriye yarışacak erkekler için 10 bakım önerisinde bulundu.
Sakal nasıl gürleşir? Enine boyuna sakal gürleştirme rehberi

Sakal nasıl gürleşir? Enine boyuna sakal gürleştirme rehberi

Sakal gürleştirme, seyrek sakallı erkeklerin en büyük problemlerinden biri. 'Köseyim sakal nasıl çıkar?' sorusu her seyrek sakallı tarafından sık sık araştırılır. Peki ama sakal nasıl gürleştirilir? Yöntem çok. Sakal gürleştirmenin türlü türlü yolu var. 'Seyrek nasıl gürleşir?' diyorsanız, size bir dizi cevapla geldik.
2019’da spor dünyasına damgasını vuran isimler

2019’da spor dünyasına damgasını vuran isimler

Erkek bakımının lider markası Gillette ile Milliyet Gazetesi’nin düzenlediği 66. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için jürinin 7 kategoride, ön aday belirleme sürecinin ardından söz sırası şimdi sporseverlere geldi. 2019’a damgasını vuran Gillette Milliyet Yılın Sporcusu adayları kimler oldu? İşte detaylar.
Genç görünmek isteyen erkeklere 10 tüyo

Genç görünmek isteyen erkeklere 10 tüyo

Güzel ve bakımlı görünmek herkesin hakkı. Ancak kadınların ve erkeklerin bakım rutinlerinde farklılıklar vardır. Son 10 yılda güzellik merkezlerine gelen erkeklerin sayısında yüzde 100 oranında artış yaşandı. Hal böyle olunca, erkekler genç görünmek için tavsiye arayışına girdiler. Medikal Estetik Doktoru Ezgi Karavelioğlu, kişisel bakımına ve genç görünümüne önem veren erkekler için 10 altın tavsiyede bulundu. İşte erkekleri olduğundan daha genç ve bakımlı gösterecek 10 tüyo
Erkekler de yakışıklı olmak istiyor!

Erkekler de yakışıklı olmak istiyor!

.