Havuc Corbasi

Havuc Corbasi Haberleri

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (26 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak havuç çorbası tarifi, tavuk şiş tarifi, şehriyeli bulgur pilavı tarifi ve harire tarifleri.
Havuç çorbası tarifi: Havuç çorbası nasıl yapılır?

Havuç çorbası tarifi: Havuç çorbası nasıl yapılır?

Soğuk havalarda içinizi ısıtacak ve size hastalıklara karşı korunmada yardımcı olacak havuç çorbası tarifi oldukça lezzetli bir tariftir. Evde havuç çorbası tarifini oldukça pratik bir şekilde hazırlayabilir ve şık sunumlar eşliğinde servis edebilirsiniz. Eğer havuç çorbası nasıl yapılır merak ediyor yada havuç çorbası tarifi arıyorsanız "havuç çorbası tarifi, havuç çorbası nasıl yapılır" haberimize göz atın.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (28 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak havuç çorbası tarifi, karnabahar kızartması tarifi, mor lahana salatası tarifi ve tartolet tatlı tarifleri.
Havuç çorbasıyla binlerce bebeğin hayatını kurtardı

Havuç çorbasıyla binlerce bebeğin hayatını kurtardı

Günümüzde Ernst Moro ismi, pek çoğumuz tarafından bilinmiyor çünkü şimdiye dek kitaplarda onun hakkında fazla bir şey okumadık ve televizyonda onun hakkında filmler görmüyoruz. Ancak dünya çapında doktorlar, bu Avusturyalı çocuk doktorunu, atılımları sayesinde binlerce bebeğin kurtarılmasını sağlayan ve hala tıpta yöntemleri kullanılan olağanüstü bir uzman olarak biliyor.