İftar Sofrasi

İftar Sofrasi Haberleri

"İftara ne pişirsem" diyenlere iftar menüsü (22 Mayıs 2020)

Bugün iftarda ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler iftar menüsünde... Eğer "İftarda ne yesek, iftara ne pişirsem?" diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak beyran çorbası tarifi, çiftlik kebabı tarifi, buhara pilavı tarifi ve yalancı tavuk göğsü tarifleri.

"İftara ne pişirsem" diyenlere iftar menüsü (20 Mayıs 2020)

Bugün iftarda ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler iftar menüsünde... Eğer "İftarda ne yesek, iftara ne pişirsem?" diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak ezogelin çorbası tarifi, fırında tavuk but tarifi, közlenmiş biber salatası tarifi ve kadayıf sarma tarifleri.

"İftara ne pişirsem" diyenlere iftar menüsü (19 Mayıs 2020)

Bugün iftarda ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler iftar menüsünde... Eğer "İftarda ne yesek, iftara ne pişirsem?" diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak kabak çorbası tarifi, mücver tarifi, körili tavuklu pilav tarifi ve kazandibi tarifleri.

"İftara ne pişirsem" diyenlere iftar menüsü (17 Mayıs 2020)

Bugün iftarda ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler iftar menüsünde... Eğer "İftarda ne yesek, iftara ne pişirsem?" diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak fasulye çorbası tarifi, imam bayıldı tarifi, şehriyeli bulgur pilavı tarifi ve ıspanaklı kek tarifleri.

"İftara ne pişirsem" diyenlere iftar menüsü (16 Mayıs 2020)

Bugün iftarda ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler iftar menüsünde... Eğer "İftarda ne yesek, iftara ne pişirsem?" diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak yeşil mercimek çorbası tarifi, tavuklu kağıt kebabı tarifi, pancarlı pilav tarifi ve istiridye tatlısı tarifleri.
Oruç tutarken bağışıklığınızı da güçlendirebilirsiniz

Oruç tutarken bağışıklığınızı da güçlendirebilirsiniz

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte yeme ve içme düzenimizde değişiyor. Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Uz. Dyt. Gözde Akın, Ramazan’da dengeli beslenme için önemli önerilerde bulundu.
Ramazanda nelere dikkat etmeliyiz? Sağlıklı bir ramazan ayı için 9 kurala dikkat!

Ramazanda nelere dikkat etmeliyiz? Sağlıklı bir ramazan ayı için 9 kurala dikkat!

Alınabilecek basit önlemlerle ramazan ayını sağlıklı ve çok daha rahat geçirmenin mümkün. Ramazanda nelere dikkat etmeliyiz? Ramazanda hangi yiyecekleri tercih etmeliyiz? İşte Sağlıklı bir ramazan ayı için dikkat etmeniz gereken 9 kural!