Kedi Fotograflari

Kedi Fotograflari Haberleri

Kedi olduklarını unutan 14 sevimli kedi

Kedi olduklarını unutan 14 sevimli kedi

Kediler de insanlar gibi farklı kişilik özelliklerine sahip. Buna rağmen her kedinin ortak noktası var. Mesela kutulara karşı duydukları ilgi, evdeki bitkilere yapılan suikast girişimleri gibi. Ancak bazen kedi dostlarımız o kadar ilginç davranışlarda bulunuyorlar ki sahipleri onları başka bir gezegenden gelen canlılar olduğunu düşünebiliyor. Sosyal medya kullanıcıları kedilerinin komik hallerini paylaştı. İşte kedi olduğunu unutan 14 sevimli kedinin birbirinden komik fotoğrafları.
Kedilerin fizik kurallarına meydan okuyan canlılar olduklarını kanıtlayan 12 fotoğraf

Kedilerin fizik kurallarına meydan okuyan canlılar olduklarını kanıtlayan 12 fotoğraf

Kedi sahipleri, evcil dostlarını akılalmaz mekanlarda akılalmaz pozisyonlarda bulmaya alışıktır. Bu nedenle kedilere 9 canlı diyoruz. Dünyanın dört bir yanından kedi sahipleri, kedilerinin ilginç fotoğraflarını paylaştı. Öyle ki bu fotoğraflar kedilerin fizik kurallarına meydan okuyan canlılar olduğunun birer kanıtı. İşte yer çekimin hiçe sayan kedilerin birbirinden ilginç 12 fotoğrafı.
Dünyanın en komik uyuyan kedileri

Dünyanın en komik uyuyan kedileri

Kediler hayatlarının yüzde 70'ini uyuyarak geçirir. Sevimli dostlarımız uykuya o kadar düşkün ki yer ve zaman fark etmeksizin her pozisyonda uyuyabilirler. Twitter kullanıcıları, kedilerinin en garip uyku pozisyonlarını paylaştı. İşte birbirinden komik uyuyana kedi paylaşımları.
Şaşı kedi, sosyal medyanın sevgilisi oldu

Şaşı kedi, sosyal medyanın sevgilisi oldu

Belarus isimli kedinin hayatı barınaktan kurtarıldıktan sonra tamamen değişti. Gözünde şaşılık olan kedinin fotoğrafları, sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. Belarus'un Instagram'da 235 bin takipçisi var. Ayrıca fotoğraflarının basılı olduğu tişörtler de internet üzerinden satışta sunuluyor.
Sahiplerini trollemekten bıkmayan 17 kedi

Sahiplerini trollemekten bıkmayan 17 kedi

Kediler, ne kadar ilginç canlılar olduklarını her geçen gün bir kez daha kanıtlıyorlar. Hayatlarının yüzde 70'ini uyuyarak, geri kalanını da yaramazlık yaparak geçiren kedileri, tüm bunlar asla aldırış etmeden onları sevmeye devam ediyor, kedilerden vazgeçemiyoruz. Kedilerinin garip olduklarını düşünen kedi sahipleri, sosyal medya paylaşımlarıyla bu iddialarını kanıtlıyor. Kimi saklambaç oynayan, kimi evden kaçan, kimi de kıskançlık krizine girmiş 17 kedi, bu galeride.
Kediler neden kutuları sever?

Kediler neden kutuları sever?

Kedi sahiplerinin en iyi bildiği şey, eğer bir yerde boş bir karton kutu, bir yerde rahat yatak varsa, kedi mutlaka kutuyu seçecektir. Ne kadar pahalı yataklar ya da pahalı oyuncaklar alırsanız alın, kediniz onları bir kutuya tercih edecektir. Peki kediler neden kutuları bu kadar çok seviyor? Kediler kutulara neden karşı koyamıyor?