Kot Pantolon

Kot Pantolon Haberleri

Kot pantololonların formu nasıl korunur?

Kot pantololonların formu nasıl korunur?

Kot pantolonlar moda dünyasının en pahalı ürünlerinden biri olabilir. Bir kez alınca senelerce giyiyor, verdiğimiz parayı hak etsin istiyoruz. Ancak kot pantolonları genelde gelişigüzel yıkıyor, ömrünü kısaltıyoruz. Peki kot pantolonları daha uzun süre nasıl kullanırız?
Tembel dostu kombin: Kot pantolon ve beyaz tişört

Tembel dostu kombin: Kot pantolon ve beyaz tişört

Pop müziğin yanık sesi Lana Del Rey de boşuna 'Blue jeans, white shirt' diye şarkılar yapmamış. Kot pantolon ve beyaz tişört uyumuna demek onun da söyleyecekleri varmış. Bir kot pantolon giyip üzerine bir beyaz tişört veya gömlek geçirerek her yere gidebilirsiniz. Burada tek ayırıcı nokta ayakkabılar ve aksesuarlarınız. Bu durum giderek alışkanlık haline gelebilir ve siz kot pantolon ile beyaz tişörtten başka bir şey de giymeyebilirsiniz, dikkat edin. İşte tembel dostu kombin kot pantolon beyaz tişörtün en çok yakıştığı 10 ünlü!
Kafası karışanlara: 10 kot pantolon kombini fikri

Kafası karışanlara: 10 kot pantolon kombini fikri

Kot pantolonlar tüm zamanların vazgeçilmezi. Kot pantolon kombinleri bazen her şeyle uyum sağlaması nedeniyle kafa karıştırıcı olabiliyor. Kot pantolonunuzu hem basic bir tişörtle kombinleyip spor şıklık yakalayabilir, hem de klasik bluzlarla kombinleyip iş toplantılarına katılabilirsiniz. Kot pantolon kombinlemek size de zor geliyorsa, dolabınızdaki kot pantolonları kombinleyemiyorsanızi işte 10 kot pantolon kombini fikri!
Kot pantolon temizliğinde ilginç çözüm

Kot pantolon temizliğinde ilginç çözüm

Kot pantolon giymeyi hepimiz çok seviyoruz. Genellikle gardırobumuzun yarısından çoğunu jean'ler oluşturuyor. Jean'leri ne sıklıkla yıkamamız gerektiği ise her zaman bir muamma oldu. Peki kot pantolonlar ve denim kumaşlar ne sıklıkla yıkanmalı? Şimdi bu sorunun cevabına detaylı bir göz atalım.
Dar kot pantolonları nasıl genişletirsiniz?

Dar kot pantolonları nasıl genişletirsiniz?

Kot pantolonlar üzerimize tam oturduğunda güzel görünüyorlar; üzerimizde bol ya da dar görünen kotlar istemediğimiz görüntülere sebep oluyor. Fazla giyilmekten bollaşmış ya da kilo aldığımız için dar gelmeye başlamış kotlarımızı üzerimize tam uyar hale getirmek için birkaç öneri...