mustafa öğretmenoğlu

mustafa öğretmenoğlu Haberleri

mustafa öğretmenoğlu haberleri sayfasında mustafa öğretmenoğlu haberlerini bulabilir tüm mustafa öğretmenoğlu haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. mustafa öğretmenoğlu haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Düdüklerinin asılacağı iddia edilen 3 hakeme görev geldi

Düdüklerinin asılacağı iddia edilen 3 hakeme görev geldi

TFF, bundan 3 hafta önce performansları düşük olan 5 hakemi kızağa çekmişti. Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu da bu 5 isim olan Alper Ulusoy, Atilla Karaoğlan, Mustafa Öğretmenoğlu, Suat Arslanboğa ve Ramazan Keleş isimlerinin sezon sonuna kadar maç alamayacağını iddia etmişti. Bu 5 hakemden 3'üne bu hafta görev verildi.
Fatih Terim'e rekor ceza mı gelecek?

Fatih Terim'e rekor ceza mı gelecek?

Galatasaray'da Karagümrük maçında hakem Mustafa Öğretmenoğlu ile sorun yaşayan Fatih Terim, kırmızı kartla tribüne gönderilmişti. Maçın geri kalanını tribünden takip eden Terim, bu akşamki Göztepe maçında sahada olamayacak. Peki Terim ne kadar ceza alacak?
Fatih Terim oyundan atıldı

Fatih Terim oyundan atıldı

Galatasaray Teknik Fatih Terim, Fatih Karagümrük maçının 69. dakikasında hakem Mustafa Öğretmenoğlu tarafından kırmızı kartla oyun dışına gönderildi. Terim çıkarken Öğretmenoğlu’na "Akşam anlat herkese Fatih hocayı attım diye" söyleminde bulunarak tepki gösterdi.