Natalie Portman

Natalie Portman Haberleri

Natalie Portman'ın en iyi 10 filmi

Natalie Portman'ın en iyi 10 filmi

Oyunculuğa çocuk yaşta adım atan Natalie Portman, her zaman zor rollerin kadını oldu. Hollywood'un hem eğitim hem de oyunculuk açısından en başarılı starları arasında parmakla gösterilen Natalie Portman, rol aldığı filmler için de hep seçici davrandı. İnsan haklarına karşısında sergilediği duruş, oynadığı filmlerin kalitesi, Natalie Portman'ı genç yaşında 'birinci sınıf' oyuncular arasına soktu. Natalie Portman, bugün 39 yaşına girdi, iyi ki doğdun Natalie Portman. İşte Natalie Portman'ın en iyi 10 filmi!
22 ünlü, Imagine'i seslendirdi

22 ünlü, Imagine'i seslendirdi

İsrailli aktrist Gal Gadot'ın başlattığı hareketle corona virüs nedeniyle karantinadaki Natalie Portman ve Kaia Gerber'in de dahil olduğu 22 ünlü isim, efsane grup The Beatles'ın Imagine şarkısını seslendirdi.
Hollywood ünlüleri çocuklara masal okuyor

Hollywood ünlüleri çocuklara masal okuyor

Ünlü oyuncu Amy Adams ve Natalie Portman'ın da aralarında olduğu pek çok ünlü, koronavirüs salgını nedeniyle eğitimine ara verilen çocuklara masal okuyacak. Projenin geliri, çocuklar yararına çalışan oluşumlara aktarılacak.
Neden herkes birbirine benzedi?

Neden herkes birbirine benzedi?

Son zamanlarda en sık duyduğumuz cümle “Tüm kadınlar birbirinin aynısı oldu.” Her kadın, kalın dudak, belirgin elmacık kemikleri, kusursuz bir çene hattı ve gerilmiş bir göz çevresi isteğiyle estetik cerrahların kapılarını çalıyor. Aynada bir başkası olma çabası yüzünden dolgu ve botoks birbirine karışmış durumda. Birbirimize benzemeden güzelleşmek için nelere dikkat etmeliyiz? Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Hasan Fındık’tan öğrenelim.
Natalie Portman 'Lucy in the Sky' filminde astronot oldu

Natalie Portman 'Lucy in the Sky' filminde astronot oldu

Oscar'lı oyuncu Natalie Portman yeni filmi 'Lucy in the Sky'ın Los Angeles'da düzenlenen galasına katıldı. Natalie Portman'ın başrollerini John Hamm'le paylaştığı 'Lucy in the Sky', son zamanlarda beyazperdede sıklıkla karşımıza çıkan bilimkurgu filmlerine bir örnek.

"Vox Lux"

Natalie Portman'ın başrolünde yer aldığı "Vox Lux", lisede silahlı bir saldırganın katliamından kurtulan bir öğrencinin, bu travmatik olay sonrası bir popstar ikonuna evrileceği kariyer yolunu odağına alıyor. Filmin hikayesine göre; "genç kız Celeste, 1999'da Amerika'da bir lisede silahlı bir saldırganın rehin aldığı sınıftadır ve ülkenin canlı yayında izlediği katliamdan sağ kurtulan tek öğrenci olur. Anma töreninde söylediği şarkıyla bir fenomene dönüşen Celeste, şöhret basamaklarını tırmanarak, dünyaca ünlü bir yıldıza dönüşecektir." Başroldeki Natalie Portman'a Jude Law, Stacy Martin, Jennifer Ehle, Raffey Cassidy, Christopher Abbott ve Maria Dizzia'nın eşlik ettiği filmin yönetmen kontuğunda Brady Corbet oturuyor.