Nur Yerlitaş vefat

Nur Yerlitaş vefat Haberleri

Nur Yerlitaş vefat haberleri sayfasında Nur Yerlitaş vefat haberlerini bulabilir tüm Nur Yerlitaş vefat haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Nur Yerlitaş vefat haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Nur Yerlitaş son yolculuğuna böyle uğurlandı

Nur Yerlitaş son yolculuğuna böyle uğurlandı

2 yıl önce beyin kanseri teşhisi konan ve altı ay arayla iki operasyon geçiren modacı Nur Yerlitaş (64), dün Şişli Fulya'daki evinde hayatını kaybetti. Corona virüs salgını nedeniyle Yerlitaş için cenaze töreni düzenlenmedi. Yerlitaş'ın Zincirlikuyu Gasilhanesi'ne getirilen cenazesini görmek için yakın arkadaşı sanatçı Sibel Can, gasilhaneye geldi. Gasilhanenin önünde Yerlitaş'ın ailesinin ve yakınlarının beklediği görüldü. Nur Yerlitaş'ın cenazesi gasilhaneden çıkartılıp cenaze aracına konulurken, kuzeni Kadriye Tura gözyaşlarına hakim olamadı. Yerlitaş'ın cenazesi vasiyeti üzerine Ulus Mezarlığı'ndaki annesinin mezarlığının yanına defnedildi. Corona virüs salgınına rağmen Nur Yerlitaş'a son görevini yerine getirmek için çok sayıda ünlü isim Ulus Mezarlığı'na geldi. Sibel Can ve Hülya Avşar gözyaşlarıyla Yerlitaş'a veda etti.
Nur Yerlitaş'ın cenazesi evden çıkarıldı

Nur Yerlitaş'ın cenazesi evden çıkarıldı

Ünlü modacı Nur Yerlitaş hayatını kaybetti. Yerlitaş, geçtiğimiz yıl beyin ameliyatı olmuştu. Akşam saatlerinde evden alınan Nur Yerlitaş'ın cenazesi, hastane morguna kaldırıldı. Cenaze aracına tabutun konulduğu anlarda Yerlitaş'ın yakın arkadaşı şarkıcı Sibel Can gözyaşlarına boğuldu.