Pirinc Pilavi

Pirinc Pilavi Haberleri

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (14 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, bostan kebabı tarifi, pirinç pilavı tarifi ve aşk pastası tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (08 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak terbiyeli sebze çorbası çorbası tarifi, kirde kebabı tarifi, pirinç pilavı tarifi ve kireçte kabak tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (03 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak yayla çorbası tarifi, kuru fasulye yemeği tarifi, pirinç pilavı tarifi ve Hindistan cevizli kurabiye tarifi tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (26 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, biftek kızartma tarifi, pirinç pilavı tarifi ve sütlaç tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (15 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak terbiyeli sebze çorbası tarifi, kuru fasulye yemeği tarifi, şehriyeli pirinç pilavı tarifi ve sufle tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (08 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak bezelye çorbası tarifi, çiftlik kebabı tarifi, pirinç pilavı tarifi ve ıslak kek tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (01 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak şehriye çorbası tarifi, türlü yemeği tarifi, şehriyeli pirinç pilavı tarifi ve revani tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (26 Aralık 2019)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak domates çorbası tarifi, tas kebabı tarifi, pirinç pilavı tarifi ve magnolia tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (20 Aralık 2019)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak bezelye çorbası tarifi, fırında yumurtalı ıspanak tarifi, pirinç pilavı tarifi ve hurma tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (09 Aralık 2019)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak hanım ağa çorbası tarifi, imam bayıldı tarifi, pirinç pilavı tarifi ve tavuk göğsü tarifleri.

"Bugün ne pişirsem " diyenlere günün menüsü (22 Kasım 2019)

Bugün ne pişirsem diyenlere farklı alternatifler arayanlara birbirinden lezzetli tariflerimiz var. Günün menüsünde adını çok seveceğiniz, sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceğiniz birbirini tamamlayan lezzetler bugün ne pişirsem tariflerinde. Eğer " akşam ne yesek, bugün ne pişirsem " diyorsanız sizin için hazırladığımız günün menüsü tam size göre. İşte damak zevkinize uyacak düğün çorbası, tas kebabı, pirinç pilavı ve kemalpaşa tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem " diyenlere günün menüsü (21 Kasım 2019)

Bugün ne pişirsem diyenlere farklı alternatifler arayanlara birbirinden lezzetli tariflerimiz var. Tadını çok seveceğiniz, sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceğiniz birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde. Eğer " akşam ne yesek, bugün ne pişirsem " diyorsanız sizin için hazırladığımız günün menüsü tam size göre. İşte damak zevkinize uyacak tel şehriye çorbası, patlıcanlı türlü yemeği, pirinç pilavı ve sarma kadayıf tatlısı tarifleri.
Fazla pirinç diyabet riskini artırıyor

Fazla pirinç diyabet riskini artırıyor

Uluslararası bir araştırmanın sonucuna göre, düzenli olarak ve fazla miktarda tüketilen pirinç pilavı tip 2 diyabet riskini artırıyor