saç kesme

saç kesme Haberleri

saç kesme haberleri sayfasında saç kesme haberlerini bulabilir tüm saç kesme haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. saç kesme haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 9 haber bulunmaktadır.

5 metrelik saçını 80 yıldır yıkamıyor

5 metrelik saçını 80 yıldır yıkamıyor

92 yaşındaki Vietnamlı Nguyen Van Chien, dini inançları gereği 80 yıldır saçlarını yıkamıyor ve kestirmiyor. Yaşlı adamın saçları yaklaşık 5 metreye ulaştı.
Et doğrar gibi saç kesen kuaför

Et doğrar gibi saç kesen kuaför

Çin'de bir kuaför saç kesme işlemine farklı bir boyut getirdi. Kuaför eline aldığı satırla, koltuğa oturttuğu müşterisinin saçlarını tahtanın üstünde kesti.
Domates keser gibi saç kesen kuaför

Domates keser gibi saç kesen kuaför

Çin'de bir kuaför saç kesme işlemine farklı bir boyut getirdi. Kuaför eline aldığı satırla, müşterisinin saçlarını tahta masanın üzerinde kesti. Sosyal medyada akım haline gelen saç kesim yöntemi, pek çok kişi tarafından uygulanmaya başlandı.
Evde saç ve sakal tıraşı nasıl yapılır? - BRAUN MGK7220 detaylı inceleme

Evde saç ve sakal tıraşı nasıl yapılır? - BRAUN MGK7220 detaylı inceleme

Evlerimizden çıkmadığımız, çıkamadığımız bir dönemdeyiz. Bir erkek olarak saçımız sakalımız uzuyor. berberler de kapalı Mecburen bunları evimizde kendimiz şekillendirmek zorundayız. Biz de bu videoda Braun'un Trimmer ailesinden MGK7220 isimli 10'u 1 arada erkek bakım setini detaylı bir şekilde inceliyoruz. Bu set Trimmer 7 ailesinde yer alıyor ve aslında birçok farklı modeli var. Bizdeki 10'u 1 arada olan model. Eğer size bu fazla geldiyse 7'si 6'sı ya da 9'u 1 arada olan modelleri de var.
Evde saç keserken dikkat edilmesi gereken 6 önemli detay

Evde saç keserken dikkat edilmesi gereken 6 önemli detay

Corona virüs salgını nedeniyle kuaförlerin ve berberlerin kapanmasıyla bakım işleri bize kaldı. Pek çok kişi, evde basit şekilde saç kesmenin, evde kolay tıraş olmanın ya da güzel bir modelin tarifini araştırmaya koyuldu. Erkekler için rutin bakım olan saç kesimi ve şekillendirmesini evde yapmak doğru ön hazırlık ve doğru makine seçimi ile mümkün oluyor. Sanıldığı zor olmayan evde saç kesiminde dikkat edilmesi gerekenler ve püf noktaları ise Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesi üreticisi Remington’dan geliyor.
Evde saçımı nasıl keseceğim?

Evde saçımı nasıl keseceğim?

Evden çıkamadığımız şu günlerde saçlarımız başımıza dert oldu. kimisi konuya hakim ama kimisinin pek bilgisi yok. Ben de konuya açıklık getirmek amacıyla, işin uzmanlarından evde saç kesme konusunda rehber niteliğinde tavsiyeler aldım. Kolay gelsin…
Ünlü isimler bu halleriyle hayranlarını şaşırtıyor

Ünlü isimler bu halleriyle hayranlarını şaşırtıyor

Aslında birçok ünlü saç kesme, bahçe işleri ve pasta pişirme gibi yaptıkları şeyler ile bizlerden farklı olmadıklarını kanıtlıyor. Onların da hayranları gibi normal hayatları var, onlar da bazı şeyleri kendileri yapıyor. İşte ünlü isimlerin şaşırtan bazı halleri
Hem seçimi hem saçlarını kaybetti

Hem seçimi hem saçlarını kaybetti

MHP Düzce Merkez İlçe Delegesi Talat Yılmaz, AK Parti Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Kadir Badur ile 1 Kasım genel seçimleri için saç kesmecesine iddiaya girdi. Girdiği iddiayı kaybeden Yılmaz’ın saçlarını, AK Partili Badur kesti.AK Partili Belediye Meclis Üyesi Kadir Badur ile MHP Merkez İlçe Delegesi Talat Yılmaz 1 Kasım seçimleri öncesince Düzce sonuçları ile ilgili iddiaya girdi. AK Partili Belediye Meclis Üyesi Badur, AK Parti’nin Düzce’de 3-0 yapacağını, MHP’li Merkez İlçe Delegesi Talat Yılmaz ise Düzce’de 2-1 olacağını ve MHP’nin bir milletvekili çıkaracağını iddia etti. İddiada ise ortaya saç kestirme konuldu. 1 Kasım seçimlerinde AK Parti Düzce’de 3-0 yapınca Talat Yılmaz da iddiayı kaybetmiş oldu. Bugün bir araya gelen Badur ve Yılmaz iddiayı gerçekleştirdiler. Badur eline aldığı tıraş makinası ile aynı zamanda kendisi de erkek kuaförü olan Yılmaz’ın omuzlarına kadar uzattığı saçlarını kesti.
meksika-sac-kesmeli-kadin-kavgasi.mp4

meksika-sac-kesmeli-kadin-kavgasi.mp4

...