Sac Uzatma

Sac Uzatma Haberleri

Sac Uzatma haberleri sayfasında Sac Uzatma haberlerini bulabilir tüm Sac Uzatma haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Sac Uzatma haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 8 haber bulunmaktadır.

Saçlarınızı çabucak uzatmayı kendine görev bilmiş 8 şampuan

Saçlarınızı çabucak uzatmayı kendine görev bilmiş 8 şampuan

Saçlarını uzatmak isteyenler hem saç uzatan doğal çözümlerle hem de bulabildikleri tüm saç uzatma ürünleriyle bu saç uzatma sürecini desteklemeye çalışıyor. Biz de bu çabayı gördükçe onlara saç uzatan şampuanları sıralamayı borç bildik :) Saçlarınızı yıkarken onları uzatmaya da katkıda bulunmanız için içlerinden bütçenize uygun bir tanesini seçin ve değişimi görmeye başlayın.
Saçınızı hızlı uzatmanın yolları: Saç uzatan ürünler

Saçınızı hızlı uzatmanın yolları: Saç uzatan ürünler

Saçınız hem sağlıklı olsun hem de çabuk uzasın istiyorsanız bu saç uzatan ürünler tam size göre. İşte saçınızın bakımlı görünmesi ve çabuk uzaması için kullanabileceğiniz ürünler... Elif Bayram/elif.bayram@posta.com.tr
Sabırsızlara özel: Kısa saçın çabuk uzaması için yapılabilecek 8 şey

Sabırsızlara özel: Kısa saçın çabuk uzaması için yapılabilecek 8 şey

Kısa saçın çabuk uzaması için yapılabilecek şeyler genelde yazın araştırılmaya başlanır. Çünkü kısa saçtan bunalanlar, saçlarını şöyle bir topuz ya da at kuyruğu yapıp rahat etmek ister. Ancak kısa saçın uzaması, bazen uzun saçın uzamasından daha zor olabilir. 1 haftada saç uzatma yöntemlerini araştırmaya koyulsak da işler aslında o kadar kolay değildir. Hızlı saç uzatma, doğru yaşam biçimiyle olur. Küsen saçın uzaltılması ise aslında bir şehir efsanesidir. Çünkü saçın küsmesi diye bir şey söz konusu değil. Küsen saç yoktur, bakımsız saç vardır. İşte kısa saçın çabuk uzaması için yapılabilecek 6 şey!
Saçların uzamasına yardımcı olan patates maskesi

Saçların uzamasına yardımcı olan patates maskesi

Araştırmalar, bir insanın hayatı boyunca döktüğü ortalama kıl miktarından 950 kilometrelik bir yol oluşacağını söylüyor. Saçımız da dahil vücudumuzdaki hemen hemen her kıl uzuyor. Ancak konu saçların uzamasına geldiğinde yanlış boyama işlemleri, havasızlık ve yetersiz beslenme saçların uzamasını engelliyor. Elbette saçların sağlıkla uzamaması durumunda postiş, peruk ya da kaynak gibi pek çok saç uzatma formülü olsa da hepimiz doğal saçlarımızı tercih ederiz. Bu nedenle doğal saç uzatma yöntemlerine başvurmak en iyisi. Patates ise vitamin ve mineral dolu yapısıyla saçları kökten uca onarıp bakımını yapar, güçlü, yumuşak ve ipek gibi saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. İşte saçların iki hafta içinde büyümesini sağlayacak patates maskesi tarifleri!
Soğan suyu ile saç uzatma yöntemleri

Soğan suyu ile saç uzatma yöntemleri

Günümüzde bakım ve beslenmede tamamen doğal yöntemler popüler olmaya başlamışken saç uzatmak için kimyasallara yönelmek hiç de iç açıcı değil. Çok uzun zamandır uygulanan soğan suyuyla saç uzatma yöntemi, hem uygulama kolaylığı hem de basit malzemeleriyle gönüllerde taht kuruyor. Soğan suyu saç uzatır mı? Soğan suyu ile nasıl saç uzatılır? İşte cevaplar.
Corona virüs tedavim SGK tarafından karşılanıyor mu?

Corona virüs tedavim SGK tarafından karşılanıyor mu?

Küresel anlamda halk sağlığını tehdit eden corona virüs, pek çoğumuzun hayatına ilk defa duyduğu pandemi kavramını getirdi. Ardından da Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı corona virüs genelgesi’yle pandemi hastanelerini duyduk. Bakanlık belli şartları taşıyan özel ve vakıf hastanelerinin “Pandemi Hastanesi” olduğunu duyurdu. Peki teşhis ve tedavi konusunda hizmet alabileceğimiz bu hastanelerin giderlerini SGK karşılıyor mu? Hemen hemen herkesin merak ettiği bu soruyu İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanı Ersin Umdu’ya sizler için sorduk.
Hindistan cevizi yağı ile kolay saç maskesi

Hindistan cevizi yağı ile kolay saç maskesi

Corona virüs salgını nedeniyle tüm kuaförlerin kapatıldığı şu günlerde, hijyen kuralları gereği saç ve cilt bakımı rutinleri evde basit yöntemlerle yapmaya başladık. Saç bakımı deyince akla ilk gelen kolay yöntemlerden biri ise hindistan cevizi yağı. Evde en kolay tariflerle saç uzatmanın kolay yolları oldukça fazla. Düzenli olarak saçınıza uygulayacağınız hindistan cevizi yağı sayesinde daha güçlü, uzun ve bakımlı saçlara sahip olmak mümkün.
Saçlarınızı hızlı uzatacak 6 mucize yiyecek

Saçlarınızı hızlı uzatacak 6 mucize yiyecek

Saçlarınızın daha sağlıklı uzaması için durmadan uçlarından kestiriyor ve bir türlü uzadığı günleri göremiyorsunuz, değil mi? Sizi anlıyoruz. Saç uzatmanın dünyanın en zor ve sabır gerektiren eylemlerinden biri olduğunu biliyor ve bu acılı süreçte işinize yarayabilecek birçok yiyecekleri sizler için derliyoruz. İşte tükettiğiniz takdirde saç kalitenizi yükseltecek aynı zamanda da saçınızın daha hızlı uzamasını sağlayacak yiyecekler.