Salata

Salata Haberleri

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (19 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak terbiyeli sebze çorbası tarifi, portakallı pırasa yemeği tarifi, mor lahana salatası tarifi ve sütlaç tarifleri.
Arpa şehriye salatası tarifi: Arpa şehriye salatası nasıl yapılır?

Arpa şehriye salatası tarifi: Arpa şehriye salatası nasıl yapılır?

Yemeklerin yanına en iyi giden lezzet kesinlikle salatalardır. Hem öğün olarak tüketebileceğiniz hemde yemeğin yanında ikram edebileceğinz bir lezzet arıyorsanız arpa şehriye salatası tarifi tam size göre bir tarif. Eğer arpa şehriye salatası nasıl yapılır merak ediyor yada arpa şehriye salatası tarifi arıyorsanız "arpa şehriye salatası tarifi, arpa şehriye salatası nasıl yapılır" haberimize göz atın.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (11 Şubat 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak mercimek çorbası tarifi, tavuk sote tarifi, patlıcan salatası tarifi ve ağlayan kek tarifleri.
Eda Taşpınar: Keşke yapmasaydım

Eda Taşpınar: Keşke yapmasaydım

Çıktığı tatillerde çekirge salatası, yavru yılan balığı, yavru timsah ve karınca yiyen Eda Taşpınar "Keşke yapmasaydım" demiş. Müge Dağıstanlı/ Posta

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (28 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak havuç çorbası tarifi, karnabahar kızartması tarifi, mor lahana salatası tarifi ve tartolet tatlı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (23 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak ezogelin çorbası tarifi, fırında çupra tarifi, çoban salatası tarifi ve sultan tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (22 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak yoğurt çorbası tarifi, pırasa yemeği tarifi, nohut salatası tarifi ve elmalı kurabiye tarifleri.
Domates, salatalık ve biberde yasaklı madde tespit edildi

Domates, salatalık ve biberde yasaklı madde tespit edildi

Greenpeace Akdeniz’in Türkiye'deki marketlerde yaptığı sebze analizinin sonucunda 90 adet domates, yeşil biber ve salatalık örneklerinin 14’ünde (yani yüzde 15.6’sında) kullanılması yasak pestisit kalıntısının olduğu ortaya çıktı.
Yoğurtlu patates salatası tarifi: Yoğurtlu patates salatası nasıl yapılır?

Yoğurtlu patates salatası tarifi: Yoğurtlu patates salatası nasıl yapılır?

Patetesi her çeşidiyle yemeği sevenler için farklı bir alternatif daha var. Yoğurtlu patates salatası tarifi hem çok lezzetli hemde oldukça pratik bir tarif. Misafirlerinize ikramlık ne yapacağınız konusunda fikriniz yoksa yoğurtlu patates salatası tarifi için "yoğurtlu patates salatası tarifi, yoğurtlu patates salatası nasıl yapılır" haberimize göz atın.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (20 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak terbiyeli sebze çorbası tarifi, fırında levrek tarifi, patates salatası tarifi ve gazoz tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (19 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak mercimek çorbası tarifi, ev yapımı mantı tarifi, mevsim salatası tarifi ve un kurabiyesi tarifleri.
Patlıcan salatası tarifi: Patlıcan salatası nasıl yapılır?

Patlıcan salatası tarifi: Patlıcan salatası nasıl yapılır?

Salata dendiğinde akla ilk gelen yeşil salata veya çoban salata olsa da patlıcan salatası da en az akla ilk gelen salatalar kadar lezzetli oluyor. Daha önce denemediyseniz ve ilk defa deneyecekseniz muhtemelen favori lezzetiniz olacaktır. Eğer patlıcan salatası nasıl yapılır merak ediyorsanız yada patlıcan salatası tarifi arıyorsanız "patlıcan salatası tarifi, patlıcan salatası nasıl yapılır" detaylar haberimizde.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (16 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak ezogelin çorbası tarifi, hamsi kuşu tarifi, çoban salatası tarifi ve karakuş tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (13 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak yayla çorbası tarifi, ıspanak yemeği tarifi, çanak salata tarifi ve şerbetli badem tatlısı tarifleri.
Kereviz salatası tarifi: Kereviz salatası nasıl yapılır?

Kereviz salatası tarifi: Kereviz salatası nasıl yapılır?

Kereviz salatası hem farklı bir lezzet hemde oldukça sağlıklı bir salatadır. Meze olarak bile tüketebileceğiniz kereviz salatasının yararları saymakla bitmiyor. Eğer kereviz salatası hazırlamak istiyorsanız "kereviz salatası tarifi, kereviz salatası nasıl yapılır" haberimize göz atın.
Maydanozun bilinmeyen faydaları

Maydanozun bilinmeyen faydaları

Salataların, yemeklerin ve detoks sularının vazgeçilmezi olan maydanoz, faydasıyla göz dolduran süper bir besin. Maydanoz lezzetinin yanı sıra sağlığımıza olan etkileri nedeniyle de sıklıkla tercih edilen bir yeşillik. Maydanozun faydalarını Prof. Dr. Y. Birol Saygı detaylı bir şekilde anlattı. İşte maydanozun faydası ve sağlığımıza olan etkileri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (02 Ocak 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak terbiyeli sebze çorbası tarifi, pırasa yemeği tarifi, tavuklu tel şehriye salatası tarifi ve krem karamel tatlısı tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (29 Aralık 2019)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak domates çorbası tarifi, kirde kebabı tarifi, mor lahana salatası tarifi ve burma baklava tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (27 Aralık 2019)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak şehriye çorbası tarifi, fırında tavuk but tarifi, patlıcan salatası tarifi ve sufle tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (22 Aralık 2019)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak düğün çorbası tarifi, etli karışık dolma tarifi, çoban salata tarifi ve kadayıf sarma tatlısı tarifleri.