Tarifi

Tarifi Haberleri

İspanyol tatlısı: Çiroz tarifi

İspanyol tatlısı: Çiroz tarifi

Asıl adı churros olan İspanyol tatlısı Türk mutfağında çiroz tatlısı tarifi olarak bilinmekte. Sevdiklerinize hazırlamak için çiroz tatlısı tarifi arıyor ya da çiroz tatlısı nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Çiroz tatlısı yapılışı ve püf noktaları haberimizde.
Tavuk severlere: Cordon bleu tarifi

Tavuk severlere: Cordon bleu tarifi

Tavuğu farklı lezzetlerle denemek istiyorsanız cordon bleu tarifi tam size göre bir tarif olabilir. Sevdiklerinize hazırlamak için cordon bleu tarifi arıyor ya da cordon bleu nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Cordon bleu yapılışı ve püf noktaları haberimizde.
Kiev usulü piliç: Tavuk Kievski tarifi

Kiev usulü piliç: Tavuk Kievski tarifi

Tavukla yapılan farklı lezzetler arıyorsanız Rusya'nın yöresel tatlarından biri olan tavuk Kievski tarifi oldukça lezzetli bir tarif. Sevdiklerinize hazırlamak için tavuk Kievski tarifi arıyor ya da tavuk Kievski nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Tavuk Kievski yapılışı ve püf noktaları haberimizde.
Kabakla yapılan 7 yemek tarifi

Kabakla yapılan 7 yemek tarifi

Kabağın sağlığa faydaları saymakla bitmiyor. En önemlisi ise diyet listelerinin en başında yer alıyor. Kabak ile yapılan alternatif yemek tariflerini öğrenmek istiyorsanız sizin için 7 farklı kabakla yapılan yemek tarifleri hazırladık.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (26 Kasım 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak yayla çorbası tarifi, kapuska tarifi, sebzeli makarna tarifi ve profiterol tarifleri.
Sağlık deposu: Ispanak graten tarifi

Sağlık deposu: Ispanak graten tarifi

Tadını çok seveceğiniz aynı zamanda da tam bir sağlık deposu olan ıspanak graten tarifi, evde kolaylıkla yapabileceğiniz nefis bir tarif. Sevdiklerinize hazırlamak için ıspanak graten tarifi arıyor ya da ıspanak graten nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Ispanak graten yapılışı ve püf noktaları haberimizde.
Fransız usulü kızarmış ekmek tarifi

Fransız usulü kızarmış ekmek tarifi

Tadını çok seveceğiniz ve günün her saati afiyetle yiyebileceğiniz kızarmış ekmek tarifi oldukça basit ve bir o kadar lezzetli bir tarif. Sevdiklerinize hazırlamak için kızarmış ekmek tarifi arıyor ya da kızarmış ekmek nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Kızarmış ekmek yapılışı ve püf noktaları haberimizde.
Tadına bayılacağınız nefis 9 kıymalı yemek tarifi

Tadına bayılacağınız nefis 9 kıymalı yemek tarifi

Kıyma ile yapılan yemekler dediğimizde aklınıza sadece köfte mi geliyor? Gelmesin. Kıyma ile yapabileceğiniz birbirinden lezzetli 9 tarif.
Formunu korumak isteyenlere: Yulaf unundan diyet rulo börek tarifi

Formunu korumak isteyenlere: Yulaf unundan diyet rulo börek tarifi

Düşük karbonhidratlı ve sağlıklı bir seçenek arıyorsanız bu videomuzda sizler için yulaf unundan diyet rulo börek tarifi yaptık. Yapılışı ve püf noktaları için videomuzu izleyebilirsiniz.
Bursa'dan gelen lezzet: Muradiye çorbası tarifi

Bursa'dan gelen lezzet: Muradiye çorbası tarifi

Bursa'nın yöresel lezzetlerinden birisi olan Muradiye çorbası tarifi, evde kolaylıkla yapılabilen enfes bir lezzet. Sevdiklerinize hazırlamak için Muradiye çorbası tarifi arıyor ya da Muradiye çorbası nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Muradiye çorbası yapılışı ve püf noktaları haberimizde.
Eskişehir'in en popüler lezzetlerinden: Çi börek tarifi

Eskişehir'in en popüler lezzetlerinden: Çi börek tarifi

Eskişehir'in meşhur lezzetlerinden birisi olan çi börek tarifi, hemen hemen her yörenin damak zevkine hitap ediyor. Sevdiklerinize hazırlamak için çi börek tarifi arıyor ya da çi börek nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Çi börek yapılışı ve püf noktaları haberimizde.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (25 Kasım 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak ezogelin çorbası tarifi, hamsi kuşu tarifi, çoban salatası tarifi ve sarma kadayıf tarifleri.

"Bugün ne pişirsem?" diyenlere günün menüsü (24 Kasım 2020)

"Bugün ne pişirsem?" diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem?" diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak fasulye çorbası tarifi, imam bayıldı tarifi, şehriyeli bulgur pilavı tarifi ve ıspanaklı kek tarifleri.
Turşu tarifi: Turşu nasıl yapılır, kurulur? Ev turşusu yapmanın 9 önemli kuralı!

Turşu tarifi: Turşu nasıl yapılır, kurulur? Ev turşusu yapmanın 9 önemli kuralı!

Evde turşu hazırlarken yararlı bakterilerin mayalanma sürecini başlatması ve zararlı bakterilerin turşuda bulunmaması için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Aksi halde hem tat ve lezzet açısından başarılı bir turşu yapılamaz hem de zararlı bakteriler veya onların toksinleri besin zehirlenmelerine neden olabilir. Evde turşu yapmak istiyorsanız "evde turşu nasıl kurulur, evde turşu yapmanın 9 önemli kuralı" haberimize göz atma vakti gelmiş demektir.

"Bugün ne pişirsem?" diyenlere günün menüsü (23 Kasım 2020)

"Bugün ne pişirsem?" diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak yoğurt çorbası tarifi, İzmir köfte tarifi, havuç tarator tarifi ve çilekli pasta tarifleri.

"Bugün ne pişirsem?" diyenlere günün menüsü (22 Kasım 2020)

"Bugün ne pişirsem?" diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak un çorbası tarifi, pirinçli soğan dolması tarifi, piyaz tarifi ve tiramisu tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (21 Kasım 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak havuç çorbası tarifi, tavuk şiş tarifi, şehriyeli bulgur pilavı tarifi ve harire tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (20 Kasım 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tarhana çorbası tarifi, kapuska tarifi, çoban salata tarifi ve un kurabiyesi tarifleri.

"Bugün ne pişirsem" diyenlere günün menüsü (19 Kasım 2020)

Bugün ne pişirsem diyenler ve lezzetli, farklı alternatifler arayanlar buraya! Tadını çok seveceğiniz, yapımı pratik, birbirini tamamlayan lezzetler günün menüsünde... Eğer "Akşam ne yesek, bugün ne pişirsem? " diyorsanız bu menü tam size göre! İşte damak zevkinize uyacak tel şehriye çorbası tarifi, türlü yemeği tarifi, kuskus tarifi ve havuçlu bademli kek tarifleri.
Birbirinden lezzetli 13 köfte tarifi

Birbirinden lezzetli 13 köfte tarifi

Enfes ev yapımı köfteye kim hayır diyebilir ki! Evde kolaylıkla yapabileceğinz birbirinden farklı enfes 13 köfte tarifi haberimizde.