Vajinismus Neden Olur

Vajinismus Neden Olur Haberleri

Vajinismus Neden Olur haberleri sayfasında Vajinismus Neden Olur haberlerini bulabilir tüm Vajinismus Neden Olur haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Vajinismus Neden Olur haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Vajinismus erkekleri nasıl etkiler?

Vajinismus erkekleri nasıl etkiler?

Vajinismus birçok kadının karşılaştığı bir sorun. Her 10 kadından 1'inde vajinismus görülebiliyor. Vajinismus ayrıca yüzde 100 tedavi edilebilen bir hastalık. Peki bu hastalığa zemin hazırlayan nedenler nelerdir? Erkeklere bu noktada öneriler nelerdir? Üroloji Uzmanı Op. Dr. Murat Mermerkaya konu hakkında önemli bilgiler verdi.
Vajinismus nedir, sebepleri nelerdir?

Vajinismus nedir, sebepleri nelerdir?

Çiftler arasında büyük problemlere yol açan ve kadınların kendine olan güvenini zedeleyen vajinismus hastalığı, korku ve kaygılardan dolayı göz ardı ediliyor. Ancak çözümü oldukça basit! Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ, vajinismus hastalığı ile ilgili detaylı bir açıklama yaptı.
Vajinismus nedir, neden olur?

Vajinismus nedir, neden olur?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ümmügülsüm Soytürk, birçok kadını psikolojik açıdan rahatsız eden ve çiftler arasında soruna yol açan vajinismus hastalığı hakkında merak edilen tüm soruları sizler için yanıtladı.
Vajinismus hakkında doğru bilinen yanlışlar

Vajinismus hakkında doğru bilinen yanlışlar

Vajinismus, tedavisi mümkün olan ancak tedavi edilmediğinde evliliklere zarar veren bir hastalıktır.Vajinismus, kadının tedaviye gelmesi için cesaretini zorlukla topladığı bir sorundur. Bu haliyle vajinismus ‘’erteleme hastalığı‘’ olarak da adlandırılır.Jinekolog, Cinsel Terapist, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Esra Demir Yüzer, vajinismus hakkında doğru bilinen yanlışlar ile ilgili bilgiler verdi.