Abu M.

Abu M. Haberleri

Abu M. haberleri sayfasında Abu M. haberlerini bulabilir tüm Abu M. haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Abu M. haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

"Benimki de dert miymiş?" dedirten Haydar Dümen'e sorulan en tuhaf sorular

Cinsellik gerçekten bir tabu mu, yoksa açık açık konuşulması gereken bir şey mi? Sanıyoruz ki bu tartışma uzun süre devam edecek. Dr. Haydar Dümen, uzun yıllardır cinsellikle ilgili merak edilen soruları yanıtlıyor. Bu sorular bazen o kadar tuhaf oluyor ki okurken ağzımız bir karış açık kalıyor. Best of Haydar Dümen köşemizde bu haftanın en tuhaf sorularıyla karşınızdayız! Bazlarını okurken "Yahu benimki de dert miymiş?" diye kendinize sormanız mümkün.
Cinsiyetsiz modaya dair bilinmesi gereken 10 detay

Cinsiyetsiz modaya dair bilinmesi gereken 10 detay

Moda dünyasındaki en yeni trendler arasına girmeyi başaran cinsiyetsiz moda akımı, erkek veya kadın kavramlarının yerine cinsiyetsiz bir yaklaşım trendini benimseyenlerin yeni gözdesi. Stil olarak herhangi bir cinsiyet kavramını öne çıkarmayan tasarımları ile defilelerde ilgi odağı olan cinsiyetsiz modanın öncüsü tasarımcılar son dönemlerin cesur akımlarından birine imza atıyor. Peki cinsiyetsiz moda nedir? Sizin aklınıza cinsiyetsiz moda dendiğinde ne geliyor? Cinsiyetsiz moda sizin için bir tabu mu? Akla ilk olarak şu sorular geliyor, "Giyinirken ille de cinsiyetimi ön plana çıkarmak zorunda mıyım?", "Cinsiyetim, giyinirken kaçıncı planda olmalı?" İşte, cinsiyetsiz modaya dair bilinmesi gereken 10 detay!
DEAŞ’ın sözde üst düzey emiri tutuklandı

DEAŞ’ın sözde üst düzey emiri tutuklandı

Osmaniye’de DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan örgütün sözde üst düzey emiri tutuklandı.
Yerken röntgen çekilirse.

Yerken röntgen çekilirse.

İnsanlar yemek yerken vücutlarının tepkileri röntgenle kontrol edilirse karşımızabu manzara çıkıyor.