Adli Yılı açılış töreni

Adli Yılı açılış töreni Haberleri

Adli Yılı açılış töreni haberleri sayfasında Adli Yılı açılış töreni haberlerini bulabilir tüm Adli Yılı açılış töreni haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Adli Yılı açılış töreni haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Erdoğan'dan Doğu Akdeniz mesajı: Artık bu gölge oyunundan bıktık

Erdoğan'dan Doğu Akdeniz mesajı: Artık bu gölge oyunundan bıktık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu Akdeniz'deki gerilime ilişkin "Artık bu gölge oyunundan bıktık. Kendine bile hayrı olmayan bir devleti, Türkiye gibi bölgesel ve küresel bir gücün önüne atıp yem etmeye çalışmak, artık komik kaçmaya başladı. Husumet cepheleri ne kadar birleşirse birleşsin, Türkiye'nin yükselişini durduramayacaklardır" dedi.
'Bizi dünyaya rezil etmemeye davet ediyorum'

'Bizi dünyaya rezil etmemeye davet ediyorum'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 2015-2016 Adli yılı açılış törenine girişinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Koza İpek Holding'e ait şirketlerde yapılan aramalarla ilgili olarak Kılıçdaroğlu, "Baskı devam ediyor ama dikkatle takip ediyoruz. Medya grubuna, medyaya, medyası susturulan bir ülkede demokrasiden söz edilemez. Bu konuda hükümeti tutarlı dikkatli olmaya ve bizi dünyaya rezil etmemeye davet ediyorum" dedi.
G.Kurmay Başkanı Özel'den önemli açıklamalar

G.Kurmay Başkanı Özel'den önemli açıklamalar

30 Ağustos resepsiyonunda gazetecilerin gündemle ilgili sorularını yanıtlayan Orgeneral Necdet Özel, Adli Yılı Açılış Töreni'nin resepsiyon bölümüne katılacağını söyledi..