ağır sınıf taarruz

ağır sınıf taarruz Haberleri

ağır sınıf taarruz haberleri sayfasında ağır sınıf taarruz haberlerini bulabilir tüm ağır sınıf taarruz haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. ağır sınıf taarruz haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Milli Muharip Uçak için teknisyen yetiştirilecek

Milli Muharip Uçak için teknisyen yetiştirilecek

Milli Muharip Uçak ve Ağır Sınıf Taarruz Helikopteri teknisyenlerini yetiştirmek amacıyla Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) ile Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü arasında "Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü" imzalandı.
'Atak-2' ilk kez vitrine çıktı!

'Atak-2' ilk kez vitrine çıktı!

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ,) Ağır Sınıf Taarruz Helikopteri olan Atak-2'yi ilk kez 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF'19) vitrine çıkardı.
Atak'ın

Atak'ın "ağır abisi", Atak-2 vitrine çıkacak

Kamuoyunda Atak'ın "ağır abisi", Atak-2 olarak da bilinen Ağır Sınıf Taarruz Helikopteri, ilk kez IDEF'19'da vitrine çıkacak. TUSAŞ, sözleşmenin imzasının üzerinden geçen yaklaşık 2 aylık sürede helikopterin tam boy modelini hazırladı
Ağır Sınıf Taarruz Helikopteri Projesi Sözleşmesi imzalandı

Ağır Sınıf Taarruz Helikopteri Projesi Sözleşmesi imzalandı

Ağır Sınıf Taarruz Helikopteri Projesi Sözleşmesi, SSB ile TUSAŞ arasında imzalandı. Helikopterin ilk test uçuşunun 5 yıl sonra yapılması planlanıyor